3 bin metrede il ikincisi oldu

3 bin metrede il ikincisi oldu
Pazarlar Çok Programlı Lisesi Öğrencisi Hasan Gündüz 3 bin metre kros yarışmasında İl ikinciliğini kazandı.

Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği Okul sporları Gençler puanlı atletizm il müsabakalarında Pazarlar Çok Programlı Lisesi Öğrencisi Hasan Gündüz 3 bin metre kros yarışmasında İl ikinciliğini kazandı.
Okul sporları 2011/2012 eğitim öğretim yılı Gençler puanlı atletizm il müsabakaları Kütahya il merkezinde yapıldı. Pazarlar Çok Programlı Lisesi Öğrencisi Hasan Gündüz Gençler Puanlı Atletizm İl müsabakalarında Pistin 400 m uzunluğundaki bölümünün 7,5 tur olarak koşulduğu uzun mesafe koşusu olan 3000 metre koşusunda il ikinciliği kazandı.
Bu konuda görüştüğümüz Pazarlar Çok Programlı Lisesi Müdürü İzzet Uzun, “Öğrencilerimizin sportif ve sosyal etkinliklere katılımı derslerini olumlu yönde etkileyerek başarılarının sürekliliğini sağlayarak, hayat mücadelesinde onlara güç verecektir. Arzumuz bütün öğrencilerimizin sportif ve sosyal faaliyetlere aktif olarak katılmalarıdır. Okulumuz tüm spor dallarında başarıyı yakalamak adına çalışmalarımız devam ediyor. Kütahya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği Okul sporları Gençler puanlı atletizm il müsabakalarında İl ikicisi olan öğrencilerimiz Hasan Gündüz’ü kutluyor, Öğrencimizin başarısında emeği olan öğretmenlerimizi tebrik ediyorum” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com