3 ismin bileti kesildi!

3 ismin bileti kesildi!
Fatih Terim’in raporu doğrultusunda, G.Saray’ın 7 yabancısından Elmander, Ujfalusi, Muslera ve Eboue yeni sezon kadrosunun da ‘banko’ isimleri olacak. Baros ve Riera ile yollar ayrılacak. ‘Daha iyi’ bir isim bulunamazsa Melo geri gelebilir.

Yeni sezonda Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olan Galatasaray yönetimi ve teknik direktör Fatih Terim, şampiyonluğun ilan edilmesinin ardından, transfer çalışmalarına başladı. Tecrübeli hoca, yönetime verdiği listede, 4 yabancısı Johan Elmander, Tomas Ujfalusi, Fernando Muslera ve Emmanuel Eboue’nin dışında kalan isimlerin uygun şartlar oluşması halinde elden çıkartılabileceğini bildirdi.

Milan Baros’la Avrupa Şampiyonası’nda iyi bir teklif gelmesi halinde vedalaşacak olan Cimbom, beklentileri karşılayamayan ve aldığı 3 milyon Euro’luk yıllık ücretle dikkat çeken Albert Riera’yı da gönderecek. Riera’ya talip çıkarsa hemen satılacak. Aksi takdirde takasta kullanılacak.

31 MAYIS’A KADAR OPSİYON VAR

G.Saray yönetimi
, yeni yabancı transferi yapabilmek için kadrosundaki mevcut yabancıların bir bölümüyle yollarını ayırmanın planlarını yapıyor. Brezilyalı oyuncu Felipe Melo için 31 Mayıs tarihine kadar Juventus ile opsiyon anlaşmaları olmasına karşın, hem yıldızın yıllık ücretini indirmemesi, hem de disiplinsiz davranışları nedeniyle, Melo ile yollarını şimdilik ayırmış gibi görünen Cimbom, ancak daha iyi bir isim bulamadığı taktirde, Pitbull’a dönüş yapabilir.

Melo da her zaman gönlünün G.Saray’dan yana olduğunu belirtirken, twitter’da “Transferde son karar G.Saray’ın” diye yazdı. (NSK)

Habertürk

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com