3 kişilik aşk tuzağı

3 kişilik aşk tuzağı
Iğdır'da 27 yaşındaki O.B., para karşılığı birlikte olmak için anlaştığını öne sürdüğü 27 yaşındaki Burcu Y. ve buluşma yerine birlikte geldiği sevgilisi A.U ile kız kardeşi Mehtap Y.'nin kendisini bıçakla yararalayıp, parasını aldıkları suçlaması ile şik
Yakalanan 3 kişi çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.
 
Olay 4 Temmuz günü, merkeze bağlı Alikamerli Mahalles'ndeki bir sürücü kursuna ait test sürüş pistinde meydana geldi. İddiaya göre O. B., Burcu Y. ile para karşılığında birlikte olmak için anlaştı. Ancak Burcu Y., buluşma yerine sevgilisi 36 yaşındaki A.U. ve 22 yaşındaki kız kardeşi Mehtap Y. ile geldi. 3 kişi, O. B.'yi bıçakla yaralayıp, üzerindeki paraları aldı. Olaydan sonra polise başvurup şikayetçi olan O. B., "Beni dövüp, sonra da bıçakla yaraladılar. Üzerimdeki para ve diğer eşyalarımı aldılar, otomobilimin anahtarını kırarak kaçtılar. Kaçarken arabama da zarar verdiler. Bir arkadaşıma haber gönderdim. O da gelip beni alarak hastaneye götürdü " dedi.
 
RAHATSIZ ETTİ İDDİASI
 
Gözaltına alınan Burcu Y. ise ifadesinde O. B.'nin sürekli kendisini rahatsız ettiğini ve bir ders vermek için bu planı yaptığını söyledi. Olayı erkek arkadaşı A.U.'ya anlattığını söyleyen Burcu Y., "Erkek arkadaşım randevu vermemi istedi. Bende 'sürücü kursu pistinde buluşalım' dedim. Erkek arkadaşımla birlikte gittik. Kendisine 'Niye beni rahatsız ediyorsun' diye saldırdım ve vurdum. Kesinlikle diğerleri olaya karışmadı ve onun hiçbir şeyini almadık" diye konuştu.
 
3 TUTUKLAMA
 
Mahkemeye çıkarılan Burcu Y., kız kardeşi Mehtap Y. ve erkek arkadaşı A. U., 'gasp ve adam yaralamaktan' tutuklanarak Iğdır Kapalı Cezaevi'ne gönderildi. Polis olaya karıştığı öne sürülen bir kişi daha arıyor. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com