“3 yaşında çocuğa tecavüz edenler için idam istiyoruz”

“3 yaşında çocuğa tecavüz edenler için idam istiyoruz”
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Sekreteri Mustafa Destici, Genel Başkan Yalçın Topçu'nun isteği üzerine Ankara'dan milletvekili adayı olduğunu söyledi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Sekreteri Mustafa Destici, Genel Başkan Yalçın Topçu'nun isteği üzerine Ankara'dan milletvekili adayı olduğunu söyledi.

BBP Eskişehir milletvekili adaylarının tanıtımında konuşan Destici, Eskişehir için elinden ne gelirse yapacağını belirterek, 'Eskişehir'de diğer siyasi partiler ne yapıyorsa biz de aynısını yapacağız. Onlar kaç araç giydirdilerse biz de aynı sayıda aracı giydireceğiz, onlar ne kadar el broşürü dağıttılarsa biz de o kadar dağıtacağız, onlar ne kadar bilboard tuttuysa biz de o kadar tutacağız. Eskişehir'de oylarımızı artırarak Meclis'e gireceğiz' dedi.
BBP'nin merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve 5 kişinin ölümüyle neticelenen helikopter kazasıyla ilgili hazırlanan raporun kendilerini tatmin etmediğini belirten Destici, 'Yargılama sonucu bütün gerçeklerin ortaya çıkacağına inanıyoruz. Konuyla ilgili Kahramanmaraş'ta devam eden adli bölüm, Malatya Cumhuriyet Savcılığı'na intikal ettirildi. Umut ediyoruz ki mahkeme süreci başlayacaktır. BBP camiası ve ailesinin isteği üzerine Başbakanlık Teftiş Kurulu harekete geçti. Adli yönden en ince detayına
kadar araştırılacak. Kaza mı, suikast mi olduğu belli olmayan hadise ortaya çıkacaktır' şeklinde konuştu.
'Büyük Birlik Partisi, 3 yaşındaki çocuğun ırzına geçenler için idam istiyor' diyen Destici, sözlerini şöyle sürdürdü:
'Büyük Birlik Partisi, İmralı'da beslenen cani için idam istiyor. Büyük Birlik Partisi, bir gecede bankaların arkasına kamyonları yanaştırıp bu milletin geleceğini çalanlar için idam istiyor. Büyük Birlik Partisi'nin kim için idam istediği çok açık ve nettir. Hiç kimsenin de bunu sulandırmasına da gerek yoktur. Hiç kimse öyle 'idam geri gelmez' falan safsatası yapmasın. Bu millet isterse idam geri gelir, bu kadar basit.'
Destici, 'Sayın Başbakan AB'ye diklenerek oy avcılığı yaparken, içerden de ilginç ve ince destekler almaya başlamış gibi. ABD'nin yeni büyükelçisi de hükümeti eleştiren açıklamalarında ısrar ediyor. Sayın Başbakan'a gollük paslar atıyor. BBP olarak AB'nin yıllardır bir hayal tüneli olduğunu söylüyoruz. BBP'den başka AB'ye net tavır alan başka bir siyasi parti yoktur. Popülist ve pragmatist siyaset yapanlar her zaman AB'ci olmuşlardır. Bugünkü iktidar da AB ile tam üyelik görüşmelerine başlayınca, otobüslerin üstüne çıkıp büyük şehirlerde tur attılar, zafer kazanmış komutan edasıyla üst perdeden konuştular. Türk milletinin aklıyla, vicdanıyla kimse alay etmesin. Kimse ben her şeyi yaparım, sonra da dün dündür bugün bugündür deyip geçiştiririm diye düşünmesin. Bu tarz siyasetin duayeni olan zat-ı muhteremin Türk milletinin gözündeki itibarına bakarak herkes kendine çeki düzen vermelidir. Mevcut hükümetin seçim yatırımlarına ve seçim şovlarına önümüzdeki dönem çok sık rastlayacağız. Milletimi uyarıyorum; oyunuza ve iradenize sahip çıkın' şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com