30 günde 53 miting yapacak…

30 günde 53 miting yapacak…
CHP Lideri Kılıçdaroğlu 28 Şubat Cuma günü Balıkesir ve Çanakkale gezileriyle başlayacağı yerel seçim turunu 29 Mart günü İstanbul mitingiyle tamamlayacak.

Bazı günler 3 miting yapacak olan Genel Başkan Kılıçdaroğlu olağanüstü koşullarla  karşılaşılmazsa  2 Mart günü Eskişehir, 3 Mart günü Edirne Kırklareli, 4 Mart günü  Tekirdağ İstanbul, 5 Mart günü Rize Artvin, 6 Mart günü Giresun  Trabzon, 7 Mart günü Ordu Samsun, 8 Mart günü Adana 9 Mart günü de Mersin’de yapacağı 16. mitingle ilk haftayı tamamlayacak.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu 10 Mart pazartesi günü Niğde Kayseri, Salı günü Çorum Amasya, Sinop, Çarşamba Bolu, Düzce, Karabük, Perşembe Bartın, Zonguldak, Cuma Kocaeli, Sakarya, Cumartesi İstanbul ve 16 Mart Pazar günü yapacağı Ankara mitingiyle ikinci haftayı da 15 mitingle tamamlamış olacak.

17 Mart pazartesi günü mitinglerine Elazığ ve Tunceli ile devam edecek olan Genel Başkan Kılıçdaroğlu 18 Mart Salı günü Muğla, Çarşamba Aydın, Perşembe Tokat, Sivas,  Cuma  Gaziantep, Cumartesi İzmir, 23 Mart Pazar günü de Antalya’da yerel seçim kampanyasını sürdürecek, mitinglerde konuşacak.

Seçime altı gün kala 24 Mart’ta Isparta ile Burdur’da miting yapacak olan CHP Lideri Kılıçdaroğlu Salı günü Denizli, Uşak,  Çarşamba Manisa, Perşembe Hatay ve Adana, Cuma Ankara, 29 Mart cumartesi günü ise İstanbul’da bir kez daha miting ile şehir turu yapacak ve gece Ankara’ya dönerek 30 günde 49 miting yapmış olacak….

MİTİNG SAYISINA İLAVE GELDİ!

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun  30 günde 49 miting olarak planlanan gezi programı 53 mitinge yükseltildi. CHP’nin yapacağı miting sayısı da 100’ü geçti.

Kemal Kılıçdaroğlu açıklanan gezi ve miting programına ek olarak 8 Mart  günü Malatya’da, 16 Mart  Pazar günü Ardahan ve Kars’da,  21 Mart günü de Adıyaman’da  miting yapacak. Böylece 30 günde yapılacak miting sayısı 53 olacak. Genel Başkan Kılıçdaroğlu 26 Mart günü de Manisa’dan Balıkesir’e geçecek ve saat 15.99’te miting yaparak Ankara’ya dönüp konaklayacak 27 Mart günü mitinglere Hatay’dan devam edecek.

Öte yandan, Genel Başkan yardımcıları Gürsel Tekin ile Erdoğan Toprak’ın verdiği bilgilere göre, MYK üyeleri için de ayrı ayrı il ve ilçe ziyaretleri programları yapıldı.

Bu programlamaya göre, Genel Başkan yardımcıları ve CHP Genel Sekreteri Bihlun Tamaylıgil’in  de katılımıyla,  bazı illere birden fazla olmak üzere  81 il ziyaret edilecek ve 100’den fazla miting yapılacak. (BEK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com