30 Kadını Pişirip Yedi!

30 Kadını Pişirip Yedi!
İtalya'da son iki yılda kaybolan 30 kadının, Slovak yamyam Matej Curko'nun kurbanı olabileceği iddiası ülkede korkuya neden oldu...

İntihar etmek isteyen ve Curko ile kendisini öldürmesi için bağlantıya geçen ancak son anda kararını değiştiren İsviçreli Marcus Dubach'ın itiraflarından yola çıkan Slovak polisi, operasyon düzenledi.

Dubach'ı paravan olarak kullanan polis, 10 Mayıs'da Curko'yla evinin bulunduğu Kysak'daki ormanlık alanda buluşmak üzere randevulaştı.

Kendisine hazır kurban bulduğunu düşünerek randevu yerine gelen Curko, bir anda karşısında polisleri bulunca kaçmaya çalıştı. Curco açılan ateş sonucu ölü ele geçirildi.

KADINLARI PİŞİRİRKEN GÖRÜNTÜLERİ BULUNDU

Curko'nun evinde yapılan arama, Oscar ödüllü tek korku filimi 'Kuzuların Sessizliği'ndeki sahneleri aratmayan gerçekleri ortaya çıkardı.

Curko'nun genç kadınları ormanlık alana götürüp öldürerek parçaladığı, parçalardan bazılarını pişirip yerken, bazı parçaları evinde sakladığı, kalanını ise cinayeti işlediği yere gömdüğü tespit edildi.

Kurbanlarının bazı parçalarını evindeki buzdolabında saklayan seri katilin, aynı zamanda haklarındaki bilgileri ve cinayet fotoğraflarını da dosyalar halinde arşivlediği ortaya çıktı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com