"30 Mart'ta Gökçek'in işine son vereceksiniz"

"30 Mart'ta Gökçek'in işine son vereceksiniz"
CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş İddialı konuştu.

Bugün CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Ankara Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş ile birlikte yaptı. Mansur Yavaş CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından önce kısa bir konuşma yaptı.

Halka 30 Mart'ta Melih Gökçek'in işine son vereceksiniz diye seslenen Mansur Yavaş "Bizim işverenlerimiz sizlersiniz. Çünkü bütün beleidyeler sizlerden toplanan vergilerden harcanır. 30 Mart'ta sayın Gökçek'in işine son vereceksiniz. Yıllardır üniversitelerle, STK'larla kavga etti. Hiçbir yere varamadık. Ankara'nın vardığı yer ortada." dedi.

CHP liderinin kendisine Ankara'da da dürüst ahlaklı bir yönetim için görev verdiğini belirten Mansur Yavaş "Projelerimiz çok. Su, toplu taşıma ucuzlayacak. sosyal yardımlar devam ederken, sosyal yardım yaptığımız insanların daha düşük ücretle ödeme yapmasını sağlayacağız.
Görevimiz Ankara'daki kötü yönetimden kurtulup, Atatürk'ümüzün baş kentine yakışır bir Ankara yapmak.
Değerli hemşehrilerim. Hedefim çok yüksek. Mansur Yavaş'la CHP'de birleşmeye davet ediyorum ve seçimi en az yüzde 50'yle kazanmaya söz veriyorum."
dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com