300 Lira İçin Kuzenini Bıçakladı!

300 Lira İçin Kuzenini Bıçakladı!
Amcaoğlunu 300 lira için kalbinden bıçaklayarak öldürdü...

Kayseri'de Serkan Ç. (18), 300 liralık alacak-verecek kavgası yüzünden amcaoğlu Volkan Ç. (22) tarafından kalbinden bıçaklanarak öldürüldü.

300 LİRA İÇİN KUZENİNİ ÖLDÜRDÜ
Hunat Mahallesi'nde bulunan bir kahvehanede meydana geldi. Garson olarak çalışan Serkan Ç., iddiaya göre yaklaşık 5 ay önce amcasının oğlu Volkan Ç.'den 300 TL borç aldı. Serkan Ç., biriken borçları nedeniyle kuzeninden aldığı borcu bir ödeyemedi. Arkadaşı Musa E. ile kuzeninin işyerine gelen Volkan Ç., kuzeni Serkan Ç. ve garson arkadaşı Musa T. ile tartışmaya başladı.

Olayın büyümesinin ardından müşterilerin gözü önünde kavga çıktı. İş yerinden kaçmaya çalışan Serkan Ç. ve Musa T., 50 metre ileride kıstırıldı. Eline aldığı ekmek bıçağını kuzeninin kalbine saplayan Volkan Ç., olay yerinden kaçtı. Kavgayı ayırmak isteyen Musa T. ise Mustafa E. tarafından bacağından bıçaklandı.

Olayın ardından Serkan Ç. ve Musa T., ambulanslarla Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Serkan Ç., hastanede yaşamını kaybetti.

Polis ekipleri, işyeri içerisinde bulunan kamera kayıtlarını incelemeye alırken, Volkan Ç. ve Mustafa E. gözaltına alındı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com