32.Gün'de Gülme Krizine Sokan Görüntüler!

32.Gün'de Gülme Krizine Sokan Görüntüler!
Bugüne kadar sükseli hallerini gördüğümüz televizyoncuların kamera arkasında yaşadığı komiklikler dün gece ekrana ilk kez geldi...

Can Dündar, Cüneyt Özdemir, Mithat Bereket, Deniz Arman ve Rıdvan Akar.. Türkiye onları bugüne kadar ekran karşısında hep pürüzsüz konuşmaları ve kusursuz görüntüleriyle tanıdı.. 32. Gün'de dün gece bu gelenek bozuldu ve yukarıda adı geçen isimlerin bugüne kadar kamera arkalarında yaşadıkları zorluklar ve komik haller ekrana taşındı..

Çiğdem Anad'ın sanatçılığa özenip, "Bir şarkısın sen"i söylmemeye çalıştığı kargaları kaçırtan sesi...Kimler mi var? Yaka mikrofonunu sahne mikrofonu gibi kullanıp 'bir şarkısın sen' diye şarkı söyleyen Çiğdem Anad var..

Kamera önünde şıkıdım şıkıdım oynayan Deniz Arman'ın tombul görüntüsü... B9 kez anons çekip başaramayan Can Dündar'ın 10'uncu anons denemesi sonrası attığı sevinç çığlığı..

Cüneyt Özdemir'in, bir adam bu kadar mı çelimsiz olur dedirten halleri.. Hepsi peşpeşe ekrana geldi dün gece 32. Gün'de..

Hele o görüntüler içinde bir çekim hatası var ki tekrar tekrar izliyorsunuz...Usta televizyoncu Mithat Bereket deniz kenarında anons çekiyor. Muzip kameramanı mikrofonun kablosunu çekiştirince Bereket öyle feryat figan ediyor ki o anda kopuyorsunuz...

İŞTE GÜLME KRİZİNE SOKAN GÖRÜNTÜLER!

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com