''3500 köye 350 bin kitap'' projesi

''3500 köye 350 bin kitap'' projesi
DENİZBANK İLE GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI İŞBİRLİĞİYLE YÜRÜTÜLEN PROJE KAPSAMINDA KÜTAHYA'DA 14 TARIM DANIŞMANINA KİTAP SETLERİ TESLİM EDİLDİ

DENİZBANK İLE GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI İŞBİRLİĞİYLE YÜRÜTÜLEN PROJE KAPSAMINDA KÜTAHYA'DA 14 TARIM DANIŞMANINA KİTAP SETLERİ TESLİM EDİLDİ
DenizBank ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı işbirliğiyle yürütülen ''3500 Köye 350 Bin Kitap'' projesi kapsamında Kütahya'da kitap dağıtımı yapıldı.
2009 yılında başlatılan ''1000 Köye 100 Bin Kitap'' projesinin kapsamı genişletilerek sürdürülen ''3500 Köye 350 Bin Kitap'' projesi çerçevesinde düzenlenen dağıtım töreni, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde gerçekleştirildi.
Törende konuşan İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili Seyfettin Baydar, yayım ve eğitim faaliyetlerinin, çiftçiler ve üreticilerin kendilerini geliştirmeleri, günün koşullarına uyum sağlamaları bakımından önemli olduğunu söyledi.
Dağıtılacak kitap setlerinin yarar sağlayacağına inandığını belirten Baydar, ''Tarımın gelişmesine destek veren DenizBank yetkililerine teşekkür ederim'' dedi.
DenizBank Marmara Bölge Müdürü Burak Bozkaya ise kampanyayı, sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde yürüttüklerini bildirdi.
Tarıma verdikleri finansal desteğin yanı sıra üreticilerin sosyal hayatlarına da destek verdiklerini bildiren Bozkaya, üretimin daha verimli yapılabilmesi için üreticilerin bilinçlendirilmesine katkı sağlamaya çalıştıklarını anlattı.
Bozkaya, tarım sektörünün gelişmesi yönünde sürdürdükleri yoğun faaliyetler, yenilikçi ürünleri ve sosyal sorumluluk projeleriyle Türk çiftçisinin gelişmesine, bilinçlenmesine katkıda bulunmayı hedeflediklerini söyleyerek, ''Şubelerimizdeki çoğunluğu ziraat mühendislerinden oluşan müşteri temsilcilerimiz ile yatırımcılara ve üreticilere DenizBank farkıyla kaliteli hizmeti götürmek de hedeflerimiz arasında yer alıyor'' diye konuştu.
Konuşmaların ardından, tarımsal içerikli 100'er kitaptan oluşan setler, Bozkaya tarafından 9 ilçede görevli 14 tarım danışmanına teslim edildi.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com