3D Komplonun İspatı Gibi!

3D Komplonun İspatı Gibi!
Baykal kasetini manşetten verenler, Kılıçdaroğlu'nun adamının kasetinde üç maymunu oynadı. İşte komplonun ispatı..

Deniz Baykal’ın kasetini dev boyutlarla manşetlerine çeken ve günlerce sürdüren Doğan Grubu, komplonun bir parçası olmakla suçlanmıştı.

Doğan’ın, Kemal Kılıçdaroğlu’nu CHP’nin başına getirmek için Baykal’a tuzak kuranlarla ittifak ettiği, bu yayınlar nedeniyle en önemli dayanak noktasıydı. Sonrasında Doğan grubu tüm desteğini Kılıçdaroğlu’na vermiş hatta Kongre’de Hürriyet Başyazarı masanın üstüne çıkarak tezahürat yapmıştı.

Dün bu teoriyi doğrulayan çok çarpıcı bir gelişme oldu. Bu kez Baykal’a karşı ekipten Kılıçdaoğlu’nun has adamı olan ve Grup Başkanvekili yaptığı Akif Hamzaçebi’nin kaseti çıktı. Hamzaçebi, S.K. isimli bir bayanla sevişirken görüntüler bir anda internette yayıldı.

Ancak ne Doğan Grubu’nda ne Habertürk Grubu’nda ne de Doğuş Grubu’nda tek satır haber olarak Hamzaçebi’nin kaseti çıkmadı.

Doğan&Habertürk&Doğuş, Kılıçdaroğlu’na zarar verecek bu kaseti resmen görmezden geldiler. Hatta öyle görmezden gelindi ki, “bunu kim sızdırdı, kim çekti” tartışmasına bile girilmedi. Üç grup adeta kaset yokmuş gibi davrandılar.

Diğer gazeteler ise haberi irili ufaklı olarak Baykal’ın kasetinde olduğu gibi gördüler.

Doğan&Doğuş&Habertürk’ün Baykal’ı yok edecek kaseti manşetlere taşımaları; buna karşın Kılıçdaroğlu’na zarar verme ihtimali bulunan yakın çalışma arkadaşının kasetini görmezden gelmeleri ise kayıtlara geçti.

POSTMEDYA
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com