4 bakan daha gidecek

4 bakan daha gidecek
Haber Aktif programında güncel gelişmeler yorumlandı.

Kabinede Erdoğan'ın çizdiği 4 bakanı 10 gün öncesinden bilen Yarkadaş, Erdoğan'ın önümüzdeki günlerde yapacağın yeni revizyonunun sinyallerini verdi.

Barış Yarkadaş ile Yazar Fikri Akyüz, TV 8'de yayımlanan Haber Aktif programına konuk oldu.

Haber Aktif programında, Barış Yarkadaş ve Fikri Akyüz, avukatlara türban serbestliği, Kabine'deki revizyon ve CHP'li Birgül Ayman Güler'in sözlerini tartıştı.

ERDOĞAN'IN ÇİZDİĞİ BAKANLAR

11 Ocak tarihli Haber Aktif programında, Recep Akdağ, İdris Naim Şahin, Ertuğrul Günay, Ömer Dinçer, Ahmet Davutoğlu, Taner Yıldız, Mehmet Şimşek ve Mehdi Eker'in görevden alınacağı söylenmişti.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın görevden aldığı Bakanlar Recep Akdağ, İdris Naim Şahin, Ertuğrul Günay ve Ömer Dinçer'in görevden alınacağını 11 Ocak 2013 tarihli 'Haber Aktif' yayınında söylemesi ve görevden alınacak isimleri bilmesi bu haftaki programda 'Yarkadaş'ın Bakanlar Totosu tuttu' şeklinde yeniden tartışıldı.

Erdoğan'ın kafasında 8 kişilik bir revizyon olduğu ısrarı sürdüren Yarkadaş, Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün bu revizyon üzerine iki defa konuştuğunu. Abdullah Gül'ün bu revizyona fren koyduğunu" söyledi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com