4 bronz madalya ile döndü

4 bronz madalya ile döndü
Gediz Mert Yiğit Spor Kulübü Tekvando Takımı, 2. Uşak İller Arası Minikler Tekvando Şampiyonasından 4 bronz madalya kazanarak döndü.

24-25 Kasım 2012 tarihlerinde Uşak Atatürk Spor Salonu'nda düzenlenen turnuvaya Afyonkarahisar, Antalya, Kütahya, Manisa, Denizli, Isparta, Konya, Burdur ve Uşak illerinden gelen toplam 200 minik sporcu katıldı.

Gediz Mert Yiğit Spor Kulübü Tekvando Takımı Antrenörü Ülkü Gülaçtı, 6 sporcu ile katıldıkları turnuvadan Sümeyye Üstün, Atilla Doğa, Mert Gülaçtı ve Kadir Kağan Baysal'ın birer bronz madalya kazanarak Gedizli tüm spor severlerin göksünü kabarttığını söyledi.

Madalya kazanamayan Alihan Öztürk ve Muhammet Sait Üstün'ün çok iyi bir mücadele gösterdiklerini belirten Antrenör Ülkü Gülaçtı, sınırlı imkanlarla turnuvalara hazırlanan çocukların, beklenenden daha iyi dereceler elde ettiklerini ifade etti.

Antrenör Gülaçtı, "Kulübümüz ciddi bir destek görmediği halde büyük başarılara imza atmıştır. Spora gönül veren kamu ve özel kuruluşlardan bize destek verilmesini bekliyoruz" dedi. (VİK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com