4 Eylül Stadı'nı temizliyorlar!

4 Eylül Stadı'nı temizliyorlar!
Sivas 4 Eylül Stadı, Sivasspor - Galatasaray maçı öncesi hazır hale getirilmeye çalışılıyor.

Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında 5 Mart Pazartesi günü Sivasspor-Galatasaray maçının oynanacağı 4 Eylül Stadı'nın zemini alttan ısıtmalı sistem sayesinde, tribünler ve saha kenarları ise küreklerle temizlenerek maça hazır hale getiriliyor.

Sivasspor 4 Eylül Stadı Müdürü Fatih Şimşek, saha zeminine hiç dokunmadıklarını, alttan ısıtmalı sistemle karların kendiliğinden eridiğini, tribünlerde ise çalışma yapacaklarını belirtti.

Çalışmalar sonucu sahanın Galatasaray maçına hazır hale geleceğini ifade eden Şimşek, şunları kaydetti:

''Kar yağışı şehrimizde devam ediyor. Sabah saatlerinden itibaren yoğun bir kar yağışı vardı. Akşam saatlerinde de biraz daha yoğun olacağını bekliyoruz ama sahaya hiç dokunmuyoruz. Karın yoğunluğundan dolayı drenajlarımızda yetersizlik oluyor. Bunun da zemini kurutacağını düşünüyoruz. Beşiktaş maçındaki zemindeki sarartıların hemen hemen yüzde 50 kaybolduğunu söyleyebilirim. Zeminimizin de herhangi bir sıkıntı olmadığı sürece Galatasaray maçı saatine inşallah hazır olacağını söyleyebilirim. Tribünlerimizde de çalışmamız olacak. Alınan hava tahminide bugünün tamamında kar yağışı bekleniyor. Yarın tam değerlendirme yapıp, tribün çalışmalarını da başlatacağız. Stadyumdan daha önemlisi başkanımız şehre geliyor, onun bir organizasyonu var. Sivas ve Sivasspor aşığı şehre dönüyor. Biz de başkanımızı onun Sivas'a aşık olduğu kadar seviyoruz.''

(EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com