4. Kademe Oryantiring Yarışmaları

4. Kademe Oryantiring Yarışmaları
Türkiye Oryantiring Federasyonu'nca Kütahya'da düzenlenen 4. Kademe Oryantiring Yarışmalarının sonuçları açıklandı.

KÜTAHYA'NIN AKÇA MESCİT VE MUHAT BOĞAZI MEVKİLERİNDE DÜZENLENEN YARIŞMALARIN SONUÇLARI AÇIKLANDI
 

     Kütahya Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Akça Mescit ve Muhat Boğazı mevkilerinde 30-31 Mayıs'ta gerçekleştirilen yarışmalara, 16 ilden 36 kulüp ve yaklaşık 600 sporcu katıldı.
     Yarışmalarda dereceye girenlere ödülleri, Kütahya Vali Yardımcısı Mustafa Kılıç, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Akkaya, Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Mehmet Genç, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ölçen tarafından verildi.
     İlk gün büyük erkekler A kategorisinde İlyas Avcı (İzmir Hava Gücü), büyük erkekler B kategorisinde Dinçer Öztürk (Keçiören Belediyesi), büyük bayanlarda Emine Sezgünsay (GATA), genç erkekler A kategorisinde Mehmet Soytürk (İzmir Hava Gücü), genç erkekler B kategorisinde Fatih Öztürk (Niksar Belediyesi), yıldız erkekler A kategorisinde Ümit Ömür Salar (İstanbul Kara Gücü), yıldız erkekler B kategorisinde Aykut Aydoğan (Balıkesir Belediyesi) birincilikleri kazandı.
     30 Mayıs'ta yıldız bayanlarda Pınar Karakan (Karşıyaka Belediyesi), küçük erkekler A kategorisinde Erdi Aslan (Çayırhan Belediyesi), küçük bayanlar A kategorisinde Yasemin Özgüler (Bergama Belediyesi), küçük erkekler B kategorisinde Taşkın Yiğit (Çayırhan Belediyesi), küçük bayanlar B kategorisinde Merve Ayta (Karşıyaka Belediyesi), minik erkekler A kategorisinde Ömer Kaan Sağlam (Çayırhan Belediyesi), minik bayanlar A kategorisinde Tuğçe Kaya (Antalya Gençlik Spor), minik erkekler B kategorisinde Kadir Baday (Antalya Gençlik Spor), minik bayanlar B kategorisinde Dila Küçükali (Çayırhan Belediyesi) birinci oldu.
     Birinci gün yarışmalarında veteran erkeklerde Mehmet Berkay Kılıçoğlu (İstanbul Oryantiring Grubu), veteran bayanlarda Ayşen Eren (İstanbul Oryantiring Grubu), açık erkeklerde Abdülkadir Çakmakkaya (Tavşanlı Endüstri Meslek Lisesi), açık bayanlarda Filiz Altınışık (Çayırhan Belediyesi) de ilk sıralarda yer aldı.
     İkinci gün yarışmalarında birincilikleri kazanan sporcularla kulüpleri ise şu şekilde:
     ''Büyük erkekler A: Mehmet Bekmez (İzmir Hava Gücü)
     Büyük erkekler B: Erol Karadağlı (Gazi Üniversitesi)
     Büyük bayanlar: Emine Sezgünsay (GATA)
     Genç erkekler A: Engin Gündoğdu (İzmir Hava Gücü)
     Genç erkekler B: Fatih Öztürk (Niksar Belediyesi)
     Genç bayanlar: İnci Kantar (Balıkesir Belediyesi)
     Yıldız erkekler A: Ümit Ömür Salar (İstanbul Kara Gücü)
     Yıldız erkekler B: Cafer Gökalp Çelebi (İstanbul Oryantiring Grubu)
     Yıldız bayanlar: Seher Çetinaslan (Balıkesir Belediyesi)
     Küçük erkekler A: Kudrethan Kantoğlu (Antalya Polis Gücü)
     Küçük bayanlar A: Elif Eren Aksoy (İstanbul Oryantiring Grubu)
     Küçük erkekler B: Doğukan Altun (Doruk Spor Kulübü)
     Küçük bayanlar B: Handenur Boztepe (Doruk Spor Kulübü)
     Minik erkekler A: Ömer Kaan Sağlam (Çayırhan Belediyesi)
     Minik bayanlar A: Hümeyra Altınışık (Çayırhan Belediyesi)
     Minik erkekler B: Kadir Baday (Antalya Gençlik Spor)
     Minik bayanlar B: Fatma Kaya (Çayırhan Belediyesi)
     Veteran erkekler: Cüneyt Budak (Kara Kuvvetleri)
     Veteran bayanlar: Ayşen Eren (İstanbul Oryantiring Grubu)
     Açık erkekler: Mustafa Alkan (Tavşanlı Endüstri Meslek Lisesi)
     Açık bayanlar: Hayrunnisa Çubuk (Eskişehir Oryantiring Kulübü).'' 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com