4 Koldan Taarruz

4 Koldan Taarruz
Beşiktaş yeni sezon için hazırlıklarına şimdiden başladı...

Beşiktaş yeni sezonunda Hamit ve Halil Altıntop kardeşleri renklerine bağlamak için harekete geçtiği ve uzun bir süredir devam eden transfer görüşmelerinde önemli yol katettikleri ortaya çıktı.

Almeida için Real Madrid ile 15 milyon Euro rakamında anlaşıldığı ve buradan gelen kaynakla Altıntop kardeşlerin transferinin gerçekleşeceği ifade edilirken, bir diğer yıldız Guti'nin de "bana verilen ücret arttırılırsa mukavelemi uzatırım" dediği ancak yönetimden bu isteğe karşı çıktığı öğrenildi.

Beşiktaşlı yöneticilerin uzun bir süredir uğraş verdikleri Forlan transferinde de artık sona yaklaşılıyor. Uruguaylı golcü ile her konuda anlaşıldığı, transferin gerçekleştiği haberinin her an duyurulabileceği belirtildi. Yönetimin ayrıca isminin sır gibi saklandığı Brezilyalı bir santrafor ile de el sıkıştığı ve bu transferin de Forlan ile birlikte bitirileceği ifade edildi.

Gol yollarına yönelik transferlerin yanında defansa da takviye yapmak isteyen siyah beyazlıların Chelsea'da oynayan Rus Milli takım futbolcusu Zhirkov konusundaki ısrarı ise sürüyor. Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu'nun Zhirkov konusunda görüşmelerinin devam ettiği ve bu transferin de önümüzdeki hafta netlik kazanacağı öğrenildi.

Yabancı kontenjanı sebebiyle zorluk yaşamak istemeyen yönetimin iç transferde de Egemen Korkmaz ile görüşmelerin devam ettiği belirtildi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com