4 yıldız Fenerbahçe'den gidiyor

4 yıldız Fenerbahçe'den gidiyor
Valencia'nın 7 milyon Euro verdiği G.Gönül'ün yanı sıra Lugano, Niang ve Santos yuvadan uçacak isimlerin başında geliyor

Fenerbahçe'de Emenike ve Güiza'yla başlayan yaprak dökümü 4 futbolcuyla daha devam edecek gibi görünüyor.
 
3 YILDIZ GİDİYOR
 

Kanarya'nın Devler Ligi'nden men edilmesinin ardından 'homurdanmaya' başlayan bazı futbolcular, yuvadan uçmak için gün sayıyor.Lazio'nun istediği Lugano, Araplar'ın talip olduğu Niang ve İspanyollar'ın izlediği Santos'un F.Bahçe'den ayrılmak istediği öğrenilirken yönetim de bu futbolculara vize vermeye sıcak bakıyor.
 
GÖKHAN DA AVRUPA'YA GİDİYOR
 
Bu 3 ismin dışında öyle bir yıldız var ki işte onun gidişi F.Bahçeliler'i çok üzecek. Valencia, Gökhan için 7 milyon Euro'yu gözden çıkarırken, pazarlıkların önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor. 4 yıldızla %90 yollarını ayıracak olan kulüp, bonservis paralarıyla takımda kalan isimlerin maaşlarını ödeyecek.
 
GÖKHAN 'GİTMEM' DESE DE YÖNETİM ÖNÜNÜ AÇACAK!
 
Dünkü zirvede gelen cazip tekliflere rağmen F.Bahçe'de mutlu olduğunu ve ayrılmak istemediğini belirten Gökhan Gönül'e yöneticilerden 'ağabey tavsiyesi' geldi: "Gelen teklifleri değerlendirmenin tam zamanı. Önün açık.. Git ve Avrupa'da bizi en iyi şekilde temsil et.
 
"KALIYORUM PARA İSTEMEM!

 
Samandıra Tesisleri'ndeki tarihi toplantıda söz alan kaptan Alex, kapalı kapılar ardında Trabzon'a verdi, veriştirdi:
 
"Trabzon'un maçlarını nasıl kazandığını biliyoruz. Biz rakiplerimizi zor geçerken, onlar rahat rahat maç kazandı. Ama Devler Ligi'ne biz değil onlar gidiyor. Bunu hazmedemiyorum. Ben hiçbir yere gitmiyorum. Tabii gönderilmedikçe. Para da istemem. Çocuklarım burada büyüdü ve burada okuyor. Ben buradayım, kalıyorum."
 
'F.BAHÇE'Yİ AĞZA SAKIZ YAPMAYIZ'

 
F.Bahçeli futbolcular, Aykut Kocaman'ın yaptığı duygusal konuşmanın ardından tek yürek oldular.
 
Hocalarının, "Bu takımdan gidecekler olacak. Ancak hiçbirinizin değerinin altında gitmesini istemiyorum. Giden oyuncu, takım arkadaşlarına da para kazandıracak" sözleri üzerine kenetlenen futbolcular, "Bank Asya'da da şampiyon olacağız. Hakettiğimiz yere geri döneceğiz. F.Bahçe'yi kimsenin ağzına sakız yapamayacağız. Bu çirkin tezgâhın içinde de olmak istemiyoruz" diyerek zafer yemini ettiler.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com