4 Yıllık Eşine İşte Böyle Kurşun Yağdırdı!

4 Yıllık Eşine İşte Böyle Kurşun Yağdırdı!
Geçen yıl işlenen cinayetin kamera görüntüleri olayı tüm çıplaklığıyla ortaya koydu...

Kadıköy Fenerbahçe'deki bir kafede geçtiğimiz yılın sonlarında işlenen bir cinayetin güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı.

24 yaşındaki Esengül Yıldız, kendisinden boşanmak isteyen ve 2.5 yaşındaki çocuğunu göstermeyen dört yıllık eşi Cesim Yıldız'ın (29) çalıştığı lüks kafeye gitti. İkili arasındaki konuşma kısa sürede sözlü tartışmaya dönüştü. Tartışma sırasında sandalyede oturan Esengül Yıldız, bir yandan tartışırken, diğer yandan da çantasındaki silahı çıkarmaya çalıştı. 

Güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedilen olayda, silahını çekerek ayağa kalkan genç kadın, eşine kurşun yağdırdı. Cesim Yıldız kanlar içinde yere yığılırken, arkasını dönerek gitmeyi düşünen Esengül Yıldız, eşinin ölümünden emin olmak için bir kurşun daha sıktı. Bu sırada kafede bulunan bir kişinin, korktuğu için şahısların yanına yaklaşamadığı görüldü. 

Olayın ardından rahat bir şekilde kafeden çıkan Esengül Yıldız, ses üzerine kapının önünde toplanan vatandaşların arasında beklemeye başladı. Kısa süre sonra olay yerine gelen polis teslim olan genç kadın, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com