40 Yıllık Kasap Şaştı Kaldı

40 Yıllık Kasap Şaştı Kaldı
Piyalepaşa Hayvan Pazarı'ndan satın alındıktan sonra kesilen angus cinsi kurbanlığın eti görenleri hayrete düşürdü...

Piyalepaşa Hayvan Pazarı'ndan satın alındıktan sonra kesilen angus cinsi kurbanlığın eti görenleri hayrete düşürdü. Zabıtaya iade edilen etin inceleme altına alındığı öğrenildi. Simsiyah renkteki et oldukça kötü kokarken, hayvan sahipleri mağdur olduklarını belirterek yetkililerden yardım istedi.

Piyalepaşa Hayvan Pazarı'ndan angus cinsi kurbanlık alan 7 ortak, hayvanı kesime götürdü. Hayvanı kesen deneyimli kasap, derisini yüzdükten sonra gördüğü manzara karşısında adeta şok oldu. Parçalara ayrılan hayvanın etinin simsiyah olduğu ve oldukça kötü koktuğu anlaşıldı. Bunun üzerine ne yapacaklarını şaşıran ortaklar, eti kurban pazarına geri götürdü.

İbrahim C., toplam 7 ortak olduklarını belirterek, "Kestik ama gördüğümüz manzara karşısında şoke olduk. Et simsiyah ve iğrenç bir kokusu var. Şimdi bunu geri getirdik. Mağduruz. Yetkililerden cevap bekliyoruz" dedi.

Angusu kesen kasap ise, "Yıllardır kasaplık yapıyorum. İlk defa böyle bir şey gördüm. Bu et hastalıklı. Çok kötü kokuyor" diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com