42 polis bir üst rütbeye terfi etti

42 polis bir üst rütbeye terfi etti
Eskişehir İl Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, rütbenin çalışmanın, başarının, kıdemin ve meslekteki tecrübenin işareti olduğunu söyledi.

Eskişehir İl Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, rütbenin çalışmanın, başarının, kıdemin ve meslekteki tecrübenin işareti olduğunu söyledi.
Avcı, 42 emniyet personeli için Eskişehir Polis Evi'nde düzenlenen terfi töreninde yaptığı konuşmada, Emniyet Teşkilatı gibi kurumlarda rütbenin bir çok yerde çalışmanın, başarının, kıdemin ve meslekteki tecrübenin işareti sayıldığını söyledi. Her rütbenin belli bir başarılı çalışma sonunda verildiği için ayrı bir anlam ve önemi olduğunu kaydeden İl Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, “Elbette görev yapmak kutsaldır. Ama bunun bir şekilde dışa ifade edilmesi, karşıdaki personelin kim olduğunun tanıtılması açısından rütbenin bizim ve emsal teşkilatlarımızda ayrı bir değeri ve önemi var. Onun için bugün hem bizim, hem de terfi eden arkadaşlarımızın, hem de aileleri açısından mutlu bir gün” dedi.
Konuşmanın ardından 2. sınıf emniyet müdürlüğünden 1. sınıf emniyet müdürlüğüne terfi eden 4, 3. sınıf emniyet müdürlüğünden 2. sınıf emniyet müdürlüğüne yükselen 2, 4. sınıf emniyet müdürlüğünden 3. sınıf emniyet müdürlüğüne terfi eden 10, emniyet amirliğinden 4. sınıf emniyet müdürlüğüne terfi eden 7, başkomiserlikten emniyet amirliğine yükselen 5, komiserlikten başkomiserliğe terfi eden 10, komiser yardımcılığından komiserliğe yükselen 4 polis memuruna yeni rütbeleri takıldı.
Terfi alan 42 personelden 36'sının Emniyet Müdürlüğü'nde, 6'sının da Polis Meslek Eğitim Merkezi'nde görev yaptığı bildirildi. Törene Vali Vekili Faruk Eraslan, Vali Yardımcısı Nurettin Yücel ile çok sayıda emniyet mensubu ve aileleri katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com