420 aileye kömür yardımı

420 aileye kömür yardımı
Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığı ile 420 dar gelirli aileye 750'şer kilogram kömür yardımında bulunuldu. 25'er kiloluk torbalar halindeki kömürler, görevliler tarafından muhtaç ailelerin adreslerine t

Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığı ile 420 dar gelirli aileye 750'şer kilogram kömür yardımında bulunuldu. 25'er kiloluk torbalar halindeki kömürler, görevliler tarafından muhtaç ailelerin adreslerine teslim ediliyor.
Pazarlar Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kış ayları gelmeden kömür dağıtımı tamamlayarak muhtaç sahibi ailelerin kışa rahat girmelerini hedefliyor.
Pazarlar Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nca bu yıl 420 aileye kömür yardımı yapıldığını söyleyen yetkililer, 'İlçe merkezi, kasaba ve köylerdeki fakir aileleri belirlemek için bir komite kurduk. Komitemiz kömür dağıtımından önce ilçemizdeki ve çevre köylerimizdeki fakir aileleri tespit etti. Kömürler 25'er kiloluk torbalar halinde her aileye peyderpey yedi yüz kilogram kömür dağıtımına başladık. Kömür dağıtımını 10 gün içinde tamamlayarak kış gelmeden Pazarlar ve çevre köylerinde kömürsüz fakir aile bırakmamayı hedefliyoruz' dediler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com