'50 Bin Kişinin Katilini Seyrediyorlar!'

'50 Bin Kişinin Katilini Seyrediyorlar!'
BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu, ''Bizi idare edenler 26 yılda 50 bin masum vatandaşımızın katili olan terör örgütünü sadece seyretmekle yetiniyorlar'' dedi...

Topçu, BBP Ankara milletvekili adayları ile Ankara'nın Beypazarı ilçesinde, Hanlarönü Meydanı'nda partisinin ilçe başkanlığınca düzenlenen mitinge katıldı.

12 Haziran genel seçiminin çok önemli olduğuna dikkati çeken Topçu, ''Ülkede ihanet ve terör devam ediyor. Türkiye, bir kuşatma altında. Siyasiler, koltuk ve rant kavgası içerisindeler. Anadolu çocuklarının iktidarında, vatandaşlarımız refah ve huzura kavuşacaktır'' diye konuştu.

''Habur'da racon kesen PKK terör örgütünün, Ilgaz'ın eteklerinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın konvoyuna saldırı düzenlediğini'' ifade eden Topçu, ''Bizi idare edenler 26 yılda 50 bin masum vatandaşımızın katili olan terör örgütünü sadece seyretmekle yetiniyorlar'' dedi.

Beypazarlılardan kendisine yetki vermelerini isteyen Topçu, terörü bir senede imha planıyla çözeceğini söyledi. 16 yaşındaki siyasi görüşünün, 54 yaşına gelmesine rağmen değişmediğini belirten Topçu, kendilerinin sadece Allah'a ve millete hesap vereceklerini dile getirdi.

Topçu, şöyle konuştu:

''Dokuz yıldır AK Parti iktidarı vatandaşa kan ağlatmaktadır. Büyüyen ekonomi sözleri, büyük sermaye sahipleri olanların midesinden geçmektedir. 2002 yılında bir litre benzin 1.5 lira iken 2011 yılında 4.5 lira olmuştur. Vatandaşın bankalara olan borcu dokuz yılda 6.5 milyar dolardan 170 milyar dolara çıkmıştır. Şimdiye kadar Atatürkçü, milliyetçi, muhafazakar ve demokratlara vatandaşlar oy verdi. Verdiğiniz oylarla birçok kurum talan edilerek, satılmıştır. Şimdi 'her evden bir oy' parolasıyla sizlerden, denenmemiş, rahmetli başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu'nun davasını temiz elleri ve yürekleriyle taşıyan bir kadroya oy vermenizi ve bizleri iktidar yapmanızı istiyorum.''

Türkiye genelinde idamın yasalaşması için 2 milyon imzayı Meclise taşıdıklarını ifade eden Topçu, iktidar olduklarında ilk icraatlarının idamı referanduma götürerek, halkın iradesine göre yasalaştıracaklarını sözlerine ekledi.

Topçu, konuşmasının ardından BBP'nin Ankara milletvekili adaylarını tanıttı
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com