6 Ay Ülkücülerle Muhatap Olmayacak!

6 Ay Ülkücülerle Muhatap Olmayacak!
Referandum sonuçları nedeniyle eski-yeni MHP'lilerin programında kavgaya tutuştuğu Ahmet Hakan, ülkücülerin tepkisini çekecek bir söylemde bulundu..

Referandum sonuçları nedeniyle eski-yeni MHP'lilerin programında kavgaya tutuştuğu Ahmet Hakan, sosyal paylaşım sitesinde 'En az 6 ay herhangi bir ülkücü ile muhatap olmak istemiyorum' yazdı.

CNN Türk'te yayınlanan Tarafsız Bölge adlı programda referandum sonuçlarıyla ilgili eski ve yeni MHP'lileri ağırlayan Ahmet Hakan, ülkücülerin kavgasında arada kaldı. MHP yönetiminin kendi geleneksel tabanından uzaklaştığı yönündeki eleştiriler üzerine programa telefonla katılan MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Bölükbaşı, alınan sonuç nedeniyle Fethullah Gülen'i ve Erdoğan'ın 'bağımsız ülkücüler' olarak nitelendirdiği isimleri suçladı. Bölükbaşı, eski ülkücüleri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın figüranı olmakla suçlayınca, stüdyoda bulunanlardan yazar Mustafa Çalık, buna, 'Mankenlik de figüranlık da size daha çok yakışır. Boyunuz bosunuz buna daha uygun' diyerek tepki gösterdi.

Programda Çalık, Bölükbaşı'nı alkollü olmakla suçlarken Bölükbaşı da Çalık'ın Başbakanlık Tanıtma Fonu ile ilişkide olduğunu söyleyerek, 'Kendisinin son zamandaki ilişkisini kendisinin önüne koyacağım' dedi.

Ahmet Hakan, yaşananlardan rahatsızlığını dün sosyal paylaşım sitesi Twitter'da dile getirdi. Kavgada arada kalan Hakan, 'En az 6 ay herhangi bir ülkücü ile muhatap olmak istemiyorum' diye yazdı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com