6 çocuklu çift nişanlandı

6 çocuklu çift nişanlandı
Magazin dünyasının en ünlü çiftlerinden Angelina Jolie ile Brad Pitt, yedi yıldır süren birlikteliklerini evliliğe dönüştürmek için ilk adımı.

Basrollerini paylaştıkları ve 2005 yapımı 'Bay ve Bayan Smith' (Mr.&Mrs. Smith) filminin çekimlerinden bu yana aşk yasayan ve üçü biyolojik üçü evlatlık 6 çocukları olan Brad Pitt ve Angelina Jolie çiftinin nişanlandığı, Brad Pitt'in menajeri Cynthia Pett-Dante tarafından da doğrulandı.

Cynthia Pett-Dante, 'Evet nişanlandıkları doğru, gelecek için birbirlerine söz verdiler. Çocuklar da bu haberden çok mutlu oldular. Düğün tarihi henüz belirlenmedi' diye konuştu.

Beverly Hills'in, ünlü mücevhercisi Robert Procop, 48 yaşındaki ünlü aktörün 36 yaşındaki sevgilisi ve çocuklarının annesine özel bir yüzük dizaynı için sipariş verdiğini açıklamıştı.

Çift, son olarak Çarşamba akşamı Los Angeles County Sanat Müzesinde basın karşısına çıktığında Angelina Jolie'nin parmağındaki tek taş dikkat çekmişti.

Angelina Jolie, Geçtigimiz aylarda bir televizyon kanalında yayınlanan röportajında, 'Çocuklardan yoğun bir baskı görüyoruz. Onlar için özel bir anlamı var evliliğin, arkadaşlarımızın aileleri evli, siz neden evli değilsiniz diye soruyorlar' demişti.

Jolie ve Pitt çiftinin, Maddox (10), Pax (8), Zahara (7) Shiloh (5) ikizler Knox ve Viv (3) olmak üzere 6 çocukları bulunuyor.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com