6 kadına 2 yıl boyunca tecavüz etti!

6 kadına 2 yıl boyunca tecavüz etti!
6 kadını kaçırarak bodruma kapattı, 2 yıl boyunca tecavüz etti!

Çin'de 6 kadını iki yıl boyunca bodruma kapatan ve ikisini öldüren evli erkek yakalandı. Çin basınında yer alan haberlere göre, Li Hao (34) diğerlerini korkutmak için kurbanlarından ikisini öldürdü ve kadınların bulunduğu odaya gömdü.
KADINLARDAN BİRİ KAÇMAYI BAŞARDI

Li Hao, kadınlardan birinin kaçmayı başararak polise bodrumdaki "hapishaneyi" ihbar etmesi üzerine 6 Eylül'de yakalandı. Henan eyaletine bağlı Luoyang şehri polisi, konuyla ilgili soruşturmanın sürdüğünü ve Li'nin akli durumuyla ilgili testler yapıldığını açıkladı.

İKİ YIL BOYUNCA HEPSİNE TECAVÜZ ETTİ

Şehrin teknolojik denetleme biriminin eski personeli Li, daha önce konut olarak kullanılan bodrum katını 4 yıl önce aldığını ve buranın altında iki küçük oda daha açmak için bir yıldan fazla uğraştığını söyledi. Li, polise bu odaları açtıktan sonra gece kulübünde ve karaoke barında çalışan 6 kadını bu odalara kilitlediğini ve iki yıl boyunca hepsine "tecavüz ettiğini" itiraf etti.

GÜÇSÜZ BIRAKMAK İÇİN YEMEK VERMEDİ

Li, kurbanlarının kaçmasını engellemek için onlara iki günde bir yemek vererek güçsüz bıraktı. Ancak 23 yaşındaki kadın kaçmayı başararak, durumu polise bildirdi. Kadının gösterdiği yere gelen polis diğer üç kadını ve derin olmayan iki mezarı buldu.

Polis yetkilileri odada kadınların video seyretmeleri, oyun oynamaları için bir bilgisayar bulunduğunu, ancak bilgisayarın internet bağlantısı olmadığını belirtti. Yetkililer, Li'ye itaat etmelerinden dolayı kurbanlarda "Stockholm sendromu" olması olasılığını da dile getirdi. Li'nin diğer iki kadını geçen yıl kendisine karşı koymalarından dolayı öldürdüğü sanılıyor.

EŞİNİN HABERİ YOK

Li'nin eşi ise kocası tutuklanana kadar söz konusu bodrum katından haberdar olmadığını, eşinin kendisine bir yerde yarı zamanlı olarak bekçilik yaptığını söylediğini ve geceleri dışarı çıktığını anlattı. Çiftin bir erkek çocukları bulunuyor. Polis kurbanlardan üçünü serbest bırakırken, birini Li'ye bir kadını öldürürken yardım ettiği şüphesiyle gözaltına aldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com