6 kişinin katil zanlısı hakim karşısında

6 kişinin katil zanlısı hakim karşısında
Eskişehir 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde, 6 kişiyi öldürdüğü iddia edilen İhsan D.'nin yargılanmasına devam edildi.

Eskişehir 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada, sanık İhsan D. bugün tekrar hakim karşısına çıktı. Mahkeme, Adli Tıp Kurumu'ndan sanığın akli dengesinin yerinde olup olmadığına dair raporun beklenmesine ve 6 şahidin bir dahaki duruşmaya güvenlik güçleri tarafından zorla getirilmesine karar verdi. Duruşma, 1 Temmuz 2011 tarihine ertelendi.
Muttalip Mahallesi'nde meydana gelen olayda, İhsan D., aralarında husumet bulunan komşusu 62 yaşındaki Yusuf Toprak, eşi 59 yaşındaki Fatma Toprak, oğlu 39 yaşındaki Selahattin Toprak ile yeğeni 48 yaşındaki Zeynep Ruhan Toprak'ı 23 Ağustos 2010 tarihinde iftar sofrasında pompalı tüfekle öldürmüş, ailenin diğer oğlu 35 yaşındaki Mehmet Sadık Toprak'ı da yaralayarak kaçmıştı. İhsan D., 12 Kasım 2010 tarihinde yaraladığı Mehmet Sadık Toprak'ı tüfekle ateş edip öldürmüştü. İhsan D., 17 Kasım 2010 tarihinde
ise daha önce öldürdüğü komşusu Yusuf Toprak'ın eniştesi olan 71 yaşındaki Ziya Akın'ı saklandığı boş bir evin penceresinden ateş ederek öldürmüş, kaçmak isterken jandarma tarafından yakalanmıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com