6 müdür yardımcısı görevden alındı!

6 müdür yardımcısı görevden alındı!
İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın 2 yardımcısı, Organize Şube'de görev yapan 2 müdür yardımcısı ve Mali Şube'de görev yapan 2 müdür yardımcısı mevcut görevlerinden alındı.

İstanbul Emniyet'inin yapmış olduğu büyük yolsuzluk operasyonundan sonra akşam saatlerinde 6 emniyet müdürü daha görevden alındı. Sabah ve akşam görevden almalarla toplam 11 emniyet müdürü görevden alınmış oldu.

Radikal'den İsmail Sağıroğlu'nun haberine göre; Türkiye ’yi sarsan rüşvet ve yolsuzluk operasyonundan sonra emniyette görevden alma furyası devam ediyor.

Organize Suçlarla Mücadele ve Narkotik Şube’den sorumlu İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mahir Çakallı, Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nden sorumlu il emniyet müdür yardımcısı Hamza Tosun görevden alındı. Bu isimlerin yanı sıra sabah saatlerinde görevden alınan Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Yakup Saygılı’nın yardımcıları Yasin Topçu ve Kazım Aksoy görevden alındı. Yine sabah saatlerinde görevden alınan Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Nazmi Ardınç’ın yardımcıları Ahmet Kalender ve Şenol Demir’in görevden aldığı öğrenildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com