61 faaliyetten 56'sını desteklenecek

61 faaliyetten 56'sını desteklenecek
Kütahya, Afyonkarahisar, Manisa ve Uşak illerinde faaliyet gösteren Zafer Kalkınma Ajansının (ZEKA) 2010 Yılı 2. Dönem Teknik Destek Programına başvuruda bulunulan 61 faaliyetten 56'sının desteklenecek.

Kütahya, Afyonkarahisar, Manisa ve Uşak illerinde faaliyet gösteren Zafer Kalkınma Ajansının (ZEKA) 2010 Yılı 2. Dönem Teknik Destek Programına başvuruda bulunulan 61 faaliyetten 56'sının desteklenecek.
Afyonkarahisar'dan 26 başvurunun 22'si, Kütahya'dan 16, Manisa'dan 10 başvurunun tamamının desteklenmesinin uygun görülürken, Uşak'tan toplam 9 teknik destek başvurusundan biri süreç içerisinde geri çekildi, 8'inin ise desteklenmesine karar verildi. Uygun görülen ve reddedilen teknik destek başvuru sahiplerine yazılı olarak bildirimde bulunulacak. Uygun görülen başvuru sahiplerinin sözleşmeleri hazırlanarak kendilerine iletilecek. Faaliyetler ZEKA tarafından belirlenecek tarihte gerçekleşecek sözleşme imzalama ve bilgilendirme toplantısından sonra başlayacak.
Sözleşme imzalama ve bilgilendirme toplantısına yararlanıcıların katılması gerekiyor. Toplantı yeri ve tarihi ile ilgili olarak bilgilendirmeler ajansın web sitesinde yer alacak, ayrıca yararlanıcıların irtibat kişilerine e-posta ile gönderilecek.
Sözleşmelerde faaliyetlerde yer alması uygun görülen eğitmen ve yararlanıcılar ile iletişime geçilerek, faaliyet tarihleri belirlenecek. Faaliyetlerin bu ayın son haftası ile şubat ayında gerçekleşmesi bekleniyor.
İllere ve başvuru dosya numaralarına göre teknik faaliyetleri desteklenecek kurum ve kuruluşlar ise şöyle: Afyonkarahisar: Çobanlar Kaymakamlığı, Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (AESOB), Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Afyonkarahisar İl Koordinatörlüğü, Teknolojik Araştırmalar Derneği, Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası, Dinar Ticaret ve Sanayi Odası, Gazlıgöl Belediye Başkanlığı, Afyon Çevre Dostu Çalışanları Derneği, Şuhut Kaymakamlığı, Kızılören Kaymakamlığı, Bolvadin Kaymakamlığı, Başmakçı Kaymakamlığı, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörlüğü Ahmet Necdet Sezer Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Afyonkarahisar Memur Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Bayat Kaymakamlığı, İhsaniye Kaymakamlığı, Afyonkarahisar Hür Sanayiciler ve İşadamları Derneği, Afyonkarahisar Merkez Din Görevlileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Ümit Gönüllü Eğitimciler Derneği, Dinar Kaymakamlığı, Afyonkarahisar İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, Emirdağ Kaymakamlığı.
Kütahya: Emet Kaymakamlığı, Şaphane Kaymakamlığı, Şehitler İlköğretim Okulu, Kütahya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Hisarcık Kaymakamlığı, Gediz Ticaret ve Sanayi Odası, Aslanapa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kütahya Belediye Başkanlığı, Nafi Güral Eğitim Vakfı, Çavdarhisar Kaymakamlığı, Çavdarhisar İlçe Tarım Müdürlüğü, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KÜTSO), Kütahya Aktif Sanayici ve İşadamları Derneği (KÜSİAD), Simav İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kütahya Aktif Teknik Elemanlar Derneği, Hayatı Destekleme Derneği.
Manisa: Kula Kültür ve Doğa Varlıklarını Koruma Derneği, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası, Gölmarmara Kaymakamlığı, Demirci Kaymakamlığı, Köprübaşı Kaymakamlığı, Gördes Kaymakamlığı, Ahmetli Kaymakamlığı, Sarıgöl Kaymakamlığı, Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Mühendislik Fakültesi.
Uşak: Uşak İl Tarım Müdürlüğü, Sivaslı Kaymakamlığı Avrupa Birliği (AB) Proje Koordinasyon Birimi, Eşme İlçe Tarım Müdürlüğü, Ulubey Kaymakamlığı, TÜMSİAD, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İnşaat Mühendisleri Odası, Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com