7 ayda farklı 2 erkekten hamile kalıp...

7 ayda farklı 2 erkekten hamile kalıp...
20 yaşındaki genç kadın, yedi ayda iki kez doğum yaptı, üstelik iki çocuğun babası da farklı
Hayatını garsonluk yaparak kazanan 20 yaşındaki Leah Baverstock, yedi haftalık bebeğiyle ilgilenirken, anne olma fikrine yeni yeni alışıyordu. Kendini oldukça yorgun ve moralsiz hisseden genç kadın, bunun normal olduğunu düşündü, ne de olsa daha yeni doğum yapmıştı. Ama aslında ortada normal olmayan bir durum vardı: Leah, iki haftalık hamileydi!
 
Çocuklar farklı babalardan
 
Böylece Leah Baverstock yedi ayda iki kez doğum yaptı ve doktorları hayrete düşürdü. İngiltere'nin Surrey Bölgesi'nde yaşayan genç kadın, geçen yıl 23 Mart'ta ilk çocuğu Adam'ı dünyaya getirdi. Prematüre doğan Adam'dan yalnızca beş hafta sonra yeniden hamile kalan Baverstock, 29 Ekim'de ise kızı Lacey'yi kucağına aldı. Lacey de ağabeyi gibi erken doğdu. Özel bir tedavi uygulanan 6 aylık Lacey'ye hala oksijen veridiğini anlatan Baverstock şöyle konuştu:
 
"İkisi çocuğum da erken doğdu ama gayet sağlıklılar. Adam'a hamile kaldığımda erkek arkadaşım beni terk etti ancak şimdiki erkek arkadaşım onu kabullenip kendi çocuğu gibi babalık yapacağını söyledi. İkinci kez hamile kaldığımda ise ikimizin çocuğu olması fikrine sıcak baktı ve doğurma kararı aldım. Kendimi bildim bileli anne olmak istemiştim. Şimdiyse birlikte büyüyecek iki çocuğum olduğu için çok mutluyum." (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com