7 gazeteci kutsal topraklarda!

7 gazeteci kutsal topraklarda!
Daha önce hiçbir TV kanalının çekim yapamadığı yerler ve 7 gazetecinin buralarda yaşadığı ilginç anlar çarpıcı görüntülerle ekrana geliyor...

Samanyolu TV'de Murat Yeni'nin sunumuyla ekrana gelen Mukaddes Yolculuk programında, daha önce hiçbir TV kanalının çekim yapamadığı yerler ve 7 gazetecinin buralarda yaşadığı ilginç anlar çarpıcı görüntülerle ekrana geliyor.

7 GAZETECİ KUTSAL TOPRAKLARDA

Her gün farklı bir mekanı ziyaret eden Mehmet Altan, İskender Pala, Hüseyin Gülerce, Ahmet Taşgetiren, Harun Tokak, Avni Özgürel ve Faruk Mercan, gittikleri yerlerde duygusal anlar yaşıyor.

Gazetecilerin Safa ile Merve tepeleri arasında yaptıkları "Say" yürüyüşü görüntüleri, Nur Dağı yolculuğu sırasında yaşanan ilginç anlar, Hudeybiye Barış Antlaşması'nın imzalandığı ve Peygamber efendimizin parmaklarının arasından su akıttığı, 1400 kişinin de kana kana içtiği mucizenin gerçekleştiği Hudeybiye'den görüntüler, 10 kişilik bir Müslüman öğretici grubunun müşrikler tarafından hile ile pusuya düşülerek şehit edildikleri Raci'deki anları, Adem aleyhisselam ile Havva validemizin Cennet'ten ayrılıp yeryüzüne indirildikten sonra buluştuğu Arafat'ı ziyaretleri Samanyolu TV'de ekrana taşınıyor.

RAMAZAN BOYUNCA SAMANYOLU'NDA

Çekim boyunca yaşanan birbirinden ilginç anlar, kutsal topraklardan kameraya yansıyan muhteşem görüntüler Ramazan ayı boyunca Samanyolu ekranlarında olmaya devam ediyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com