7 ilde elektrik kesintisi

7 ilde elektrik kesintisi
Ankara, Kırıkkale, Çankırı, Kastamonu, Zonguldak, Bartın ve Karabük'ün bazı bölgelerine bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 24 Mayıs'ta elektrik verilemeyecek.

Enerjisa Başkent Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, Ankara'nın Çankaya, Yenimahalle, Keçiören, Mamak, Polatlı ve Beypazarı ilçelerinin bazı bölgelerinde 24 Mayıs'ta bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacak.
 
Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesine 09.00-14.00 saatleri arasında tesis çalışması nedeniyle Irmak kasabası Vericiler Tepesi TRT-Turkcell-AVEA ve Vodefona baz istasyonları ile TV vericisine enerji sağlanamayacak. Çankırı'nın Kızılırmak, Çerkeş, Kurşunlu, Orta ilçelerinde bazı bölge ve köylere elektrik verilemeyecek.
 
Kastamonu'nun Bozkurt, İnebolu ve Küre ilçelerinin bazı bölgeleri ile Zonguldak'ın Ereğli ilçesinin bazı köylerinde elektrik kesintisi olacak. Bartın merkezinde ve Ulus ilçesinde tesis çalışması nedeniyle elektirk kesintisi yaşanacak. Karabük'ün Safranbolu ilçesinde de bazı bölge ve köylere elektrik verilemeyecek. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com