7. kattan atlayarak intihar etti

7. kattan atlayarak intihar etti
Eskişehir'de, lise öğrencisi genç bir kızın 7. kattan atlayarak intihar ettiği bildirildi.

Eskişehir'de, lise öğrencisi genç bir kızın 7. kattan atlayarak intihar ettiği bildirildi.
İddiaya göre, Yenidoğan Mahallesi'nde meydana gelen olayda, lise son sınıf öğrencisi C.Ö. (17), girdiği bunalım neticesinde, kaldığı 10 katlı bir apartmanın 7. katındaki dairenin balkonundan aşağıya atladı. Ağır yaralanan ve 112 ambulansıyla Eskişehir Devlet Hastanesi'ne kaldırılan C.Ö. müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Babasının İstanbul'da mide ameliyatı olması sebebiyle babaannesiyle kaldığını belirtilen C.Ö.'nün bıraktığı nota, “En kötü günlerimde yanımda kimse olmadı. Kendimi hep yalnız hissettim. Beni affedin. Bu hayatı yaşayamadım, hayata tutunamadım. Herkesten özür diliyorum' diye yazdığı öğrenildi.
C.Ö.'nün bilgisayarında kayıtlı 'Dünyada ölümden başkası yalan' adlı şarkıyı dinledikten sonra aşağıya atladığı ve bir süre önce ağabeyi tarafından anne ve babasıyla birlikte boğularak öldürülen ve evleri ateşe verilen Melike Balaban'ın çok yakın arkadaşı olduğu, olay günü Melike'yi evlerine davet edemediği için vicdan azabı duyduğu iddia edildi.
C.Ö.'nün evinin duvarında Melike Balaban'ın öldürülmesiyle ilgili yayımlanan gazete küpürlerinin asılı olduğu öne sürüldü.
Eskişehir'de 7. kattan atlayan lise öğrencisi genç kızın, ağabeyi tarafından anne ve babasıyla birlikte öldürülen en yakın arkadaşını olay günü evinde misafir edemediği için vicdan azabı duyduğu iddia edildi.
İddiaya göre, Yenidoğan Mahallesi'nde meydana gelen olayda, Yunus Emre Lisesi son sınıf öğrencisi C.Ö. (17), girdiği bunalım neticesinde kaldığı 10 katlı apartmanın 7. katındaki dairenin balkonundan aşağıya atladı. Ağır yaralanan ve 112 ambulansıyla Eskişehir Devlet Hastanesi'ne kaldırılan C.Ö., müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Babasının İstanbul'da mide ameliyatı olması sebebiyle babaannesiyle kaldığı belirtilen C.Ö.'nün bıraktığı notta, 'En kötü günlerimde yanımda kimse olmadı. Kendimi hep yalnız hissettim. Beni affedin. Bu hayatı yaşayamadım, hayata tutunamadım. Herkesten özür diliyorum' diye yazdığı öğrenildi.
C.Ö.'nün bilgisayarında kayıtlı 'Dünyada ölümden başkası yalan' adlı şarkıyı dinledikten sonra aşağıya atladığı ve 21 Şubat'ta ağabeyi tarafından anne ve babasıyla birlikte boğularak öldürülen ve evleri ateşe verilen Melike Balaban'ın çok yakın arkadaşı olduğu, olay günü Melike'yi evlerine davet edemediği için vicdan azabı duyduğu ileri sürüldü. C.Ö.'nün evinin duvarında Melike Balaban'ın öldürülmesiyle ilgili yayımlanan gazete kupürlerinin asılı olduğu öne sürüldü.
Otopsinin ardından, C.Ö.'nün cenazesi ailesine teslim edildi. Genç kızın memleketi Ordu'da toprağa verileceği belirtildi.
Öte yandan, bir ay içinde lise öğrencisi Melike Balaban'ın öldürülmesi ve aynı okulun öğrencisi C.Ö.'nün intihar etmesi, Yunusemre Lisesi'ni yasa boğdu.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com