700 metrelik kanalizasyon hattı çalışması

700 metrelik kanalizasyon  hattı çalışması
Kütahya'nın Gediz ilçesinde, kanalizasyon sıkıntısı çeken Muhipler ve Umurbey mahallelerinin altyapı çalışmaları tamamlanıyor.

Kütahya'nın Gediz ilçesinde, kanalizasyon sıkıntısı çeken Muhipler ve Umurbey mahallelerinin altyapı çalışmaları tamamlanıyor.
Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, kısa zamanda rögar yapımı ile tamamlanacak olan 700 metrelik kanalizasyon alt yapı hattı ile uzun yıllar kanalizasyon sorunu yaşanmayacağını söyledi. Kanalizasyon hattında 200'lük korge boru kullanıldığını belirten Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, 'Tamamen Gediz Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından yapılan kanalizasyon hattı mevcut konutların yanında geleceğe yönelik kanalizasyon ihtiyacı düşünülerek hazırlanan bir projedir.
Hattın genel anlamda yapım işi tamamlanmıştır. Yakında rögar yapımlarının tamamlanması ile hizmete sunulacaktır. Belediyelerin asli hizmetlerinin başında gelen alt yapı yatırımlarına gereken önemi vermekteyiz. Birçok belediyenin cesaret bile edemediği altyapı hizmetlerini Gediz halkına sunmaktan gurur duymaktayız. En önemli konuların başında gelen altyapıya büyük önem vermekteyiz' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com