8 Yaşında Çocuk Nette Erotik Şovda!..

8 Yaşında Çocuk Nette Erotik Şovda!..
'Evde para kazanmak ister misiniz' ilanlarıyla ev kadınlarına internet üzerinden erotik şov yaptıranlar, çocukları da kullanmaya başladı. İşte ayrıntılar...

İstanbul polisine “Görüntülü erotik chat yaptıran üç ayrı internet sitesinde 8 yaşında bir kız çocuğunun kullanıldığı” ihbarı geldi. İnternet sitelerini takibe alan polis dedektifi, sitelerden birine müşteri gibi üye oldu. İhbarın doğru olduğunu belirleyen polis, teknik incelemeler sonucunda ailenin adresine ulaştı.

8 YAŞINDAK ÇOCUK

Eve baskın düzenleyen polis içeri girdiğinde büyük şok yaşadı. Evdeki bilgisayarın başında 8 yaşındaki kız çocuğu M.G. ile 24 yaşındaki ablası G.G. çıplak halde görüntülü chat yaparken bulundu.

ABLA TUTUKLANDI

Abla ile anne R.G. ve baba K.G. “çocuk istismarı” suçlamasıyla gözaltına alınarak emniyete götürüldü. M.G. ise polis korumasına alındı. 24 yaşındaki G.G. “küçük çocuğu istismar” suçlamasıyla tutuklandı. 24 yaşındaki G.G.'nin, saati 10 - 20 TL arasında değişen miktarlarda para kazandığını ve paranın internet sitesi tarafından annesinin hesabına yatırıldığını söylediği iddia edildi. G.G.'nin 7 aydır bilgisayar kamerası karşısında erotik şov yaptığı da belirlendi.

ANNE KIZ ÇALIŞIYOR

Annesinin de bazen kamera karşısında soyunduğunu iddia eden G.G.'nin müşterilerin talebi üzerine çağırdığı annesini yengesi olarak tanıttığını anlattı. Üç farklı internet sitesine çalıştığını söyleyen G.G., 8 yaşındaki kız kardeşinin 3 kez kamera karşısında G.G. soyunduğunu belirtti.

EV KADINLARI

Operasyonun ardından polis, internet sitelerine görüntülü sohbet için kadın bulan bir kişiyi gözaltına aldı. İnternet siteleri, özellikle dar gelirli ev kadınlarını hedef alıyor. 'Evde para kazanmak ister misiniz' ilanlarıyla kandırılan kadınlara ulaşan site sahipleri, “Evinizde özel odalarda soyunacaksınız, merak etmeyin kimse sizi tanımaz” diye kandırılıyor.

SİTE YURTDIŞINDA

Üyelerine saatlik şov satan siteler, kadınlara ise saat ücreti karşılığında 10-20 TL arasında saat ücreti ödüyor. Yurtdışından yayın yapan bu tür sitelerin sahipleri polis tarafından aranıyor. Polis, "müstehcen görüntü, yazı veya sözleri yayınlamak ve buna aracılık etmek" suçlamasıyla işlem yapabiliyor.

HABERTÜRK

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com