"8 yılda çok işler başardık"

"8 yılda çok işler başardık"
Eskişehir AK Parti Tepebaşı İlçesi Köy Danışma Meclisi Toplantısı Tekeciler Köyünde, AK Parti İl Başkanı Salih Koca, Tepebaşı İlçe Başkanı Ahmet Sivri, İl genel Meclisi Başkanı Ahmet Yapıcı, İl ve İlçe Başkan Yardımcıları ile birlikte on beş köy muhtarı

Eskişehir AK Parti Tepebaşı İlçesi Köy Danışma Meclisi Toplantısı Tekeciler Köyünde, AK Parti İl Başkanı Salih Koca, Tepebaşı İlçe Başkanı Ahmet Sivri, İl genel Meclisi Başkanı Ahmet Yapıcı, İl ve İlçe Başkan Yardımcıları ile birlikte on beş köy muhtarı ve köy başkanının katılımı ile birlikte yapıldı.
AK Parti Eskişehir İl Başkanı Salih Koca; 2011 yılında yapılacak olan genel seçimlerde milletin desteği ile birinci parti olacaklarını, diğer tüm partilerin toplamından daha çok oy alacaklarını söyledi.
AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Ahmet Sivri ise, AK Parti iktidarı döneminde nelerin yapıldığını herkesin gördüğünü belirtti.
Sivri konuşmasını şöyle sürdürdü: 'Eğitimde, sağlıkta, ulaşımda, adalette, konutta yapılan çalışmaları tüm vatandaşlarımız takdir ile karşıladı. İlimiz ise bu yatırımlardan büyük pay aldı. AK Parti bir markadır. 2011 yılında yapılacak olan genel seçimlerde siyasi ve ekonomik istikrarı devam ettirerek yolumuza devam edeceğiz.'

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com