8 Yıldır Umumi Tuvalette Yaşıyor!

8 Yıldır Umumi Tuvalette Yaşıyor!
Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde yaşayan 41 yaşındaki Sezgin Ziya Elmas 8 yıldır umumi tuvalette yaşıyor...

Uzun süre işsiz kaldığını belirten Elmas, Alaplı'da Belediye'ye ait umumi tuvaletin işletmeciliğinin kendisine verildiğini ancak para kazanamadığını söyledi.

HAFTADA 2-3 LİRA KAZANIYOR
Tuvalete müşteri gelmediğini, haftada ancak 2-3 lira kazanabildiğini, geçimini ayrıca hurda teneke toplayarak sürdürmeye çalıştığını kaydeden Sezgin Ziya Elmas, zorlu geçen hayatını şöyle anlattı:

TUVALETİN İÇİNDEKİ RUTUBETLİ ODADA YAŞIYOR
"Tuvaletin işletmeciliğini üstlendiğimde geçici olarak burada kalmaya başladım. Ama bir türlü iki yakam bir araya gelmedi. Hayatımı idame ettirebileceğim parayı tuvalet işletmeciliğinden hiçbir zaman kazanamadım. Param olmadığı için de ev tutamadım.Tuvaletin içindeki 2 metrekarelik rutubetli odada 8 yıldır yaşamaya çalışıyorum.

"SOKAKTA KALMAKTAN İYİDİR"
Artık burası benim evim oldu. 3 ablam var, onlar da kendi hayat mücadelelerinde, bana destek veremiyorlar. Burada yaşamak çok zor ama kendi kendime sokakta kalmaktan iyidir diyorum. Geceleri soğuk oluyor. Bazen fareler yanıma kadar geliyor. Yeşil kartım var, sağlık giderlerimi onunla karşılıyorum. Barınabileceğim ev ya da çalışabileceğim bir iş verilmesini arzu ediyorum."
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com