80'lik Nineye Evlatlarından Büyük Ayıp!

80'lik Nineye Evlatlarından Büyük Ayıp!
Çocukları, 'Biz sana bakarız' dedi. 80'lik nine de onlara kanıp, önce evinin parasını sonra emekli maaşını evlatlarına verdi. Ama malları bitince sokağa terk edildi..

BİR annenin felaketi, çocuklarından geldi. 80 yaşındaki Zeynep Demirtaş'ın çileli günleri, eşini kaybedince başladı. İkisi erkek, biri kız, 3 çocuğu vardı. Babalarının ölümünün ardından evlatları, "Biz sana bakarız" diyerek annelerine Ankara'daki evini sattırdı. Paraya el koyan çocuklar, sonra da Zeynep Nine'nin kocasından kalan emekli maaşı üzerinden kredi çekti. Ancak para ödenmeyince yaşlı kadın, bankaya borçlandı. Önce evsiz sonra da parasız kalan Zeynep Nine, 35 yaşında alkolik oğlu bulunan kızı S.A.'nın evine yerleşti.

VALİLİK SAHİP ÇIKTI
Eşinden ayrılan ve temizlik yaparak evini geçindiren S.A.'nın alkolik oğlu da eşinden boşanıp annesinin evine yerleşince geçim sıkıntısı başladı. Bir de üzerine S.A. işsiz kaldı. Kirayı ödemeyince bu kez ev sahibi evden çıkardı. Oğullarının bakmadığı Zeynep Nine ise Ankara Yıldırım Beyazıt Devlet Hastanesi'nin bahçesine yerleşti. Yaşlı kadının halini gören bir hastane görevlisi, yaşlı kadını Ankara Valiliği'ne götürdü. "Çocuklarım bana bakmıyor. Bir dilim ekmek verip bin kere başıma kakıyorlar" diyen Zeynep Nine, Valiliğin misafirhanesine yerleştirildi.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com