81 yaşında birden çok sevgilisi var

81 yaşında birden çok sevgilisi var
Kemal Gülman’a boşanma davası açan Feryal Gülman şok iddialar da bulundu.
Kemal Gülman'ın başka kadınlarla da ilişkisi olduğunu açıklayan Feryal GülmanSiz, Kemal'in 81 yaşında olduğuna aldanmayın. O kendine iyi bakar, delikanlı gibidir" dedi.
 
Feryal Gülman, "Eşinden para sızdırmak için aşk yalanı uydurup dava açtı" diyenlere şu yanıtı verdi: "Bu, Kemal'in ilk vukuatı değil! Hayatında başka kadınlar da var. Hepsini aynı anda idare ediyor. 22 yaşındaki bu kız bardağı taşıran damla oldu. Boşanma davasının ilk duruşması Eylül başında. Kemal'in ilişkilerine ait elimdeki belgeleri hakime sunacağım. Siz, Kemal'in 81 yaşında olduğuna aldanmayın. O kendine iyi bakar, delikanlı gibidir."

"KEMAL'İN ÇOCUKLARI BANA ÇOK ÇEKTİRDİ"
 
Feryal Gülman, "Kemal'in ilk 2 eşinden olan 4 çocuğu geçen 22 yılda bana çok çektirdi. Kan kusturdular. İstiyorlardı ki; Kemal beni 5 kuruşsuz kapının önüne koysun. Zaten bana karşı babalarının yanında olmalarının tek nedeni de para. H.A. diye bir işadamı ile aşk yaşadığım yalan. Asla öyle bir şey yok. Şu anda yurt dışındayım. Pazartesi, New York'tan oğlum Aslan gelecek ve birlikte İstanbul'a döneceğiz" diye konuştu. (UGE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com