9 aydır ağaçta yaşıyor

9 aydır ağaçta yaşıyor
Hindistan’da eşini bir başka adamla yatakta yakalayan adam ağaca çıktı. Karısından özür bekleyen adam 9 aydır ağaçta yaşıyor

Hindistan’ın Mumbai kenti yakınlarında, Sanjay (25) adlı bir adam kendisini aldatan eşinden özür beklediği için son dokuz aydır bir ağacın üzerinde yaşıyor. Sanjay yaklaşık 9 ay önce bir gün işten eve erken geldiğinde karısıyla komşusunu uygunsuz bir vaziyette yakaladı. Bunun üzerine karısını da alıp Varanasi adlı köyde yaşayan ailesinin yanına giden genç adam, karısının özür dilemeyi reddetmesi üzerine yakınlarda bulunan bir Hintarmudu ağacında yaşama kararı aldı. Aylarca ağaçtaki meyvelerle beslenen Sanjay meyveler tükendiğinde ailesinden yardım istedi.

ÖLÜRÜM DE İNMEM DİYOR

Sanjay’ın ailesi çocuklarının ağaçtaki bütün ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösterirken genç adam mutlu olduğu sürece hiç bir şeyin sorun olmadığını söyledi.

Yetkililer de durumda kamuyu tehdit eden bir unsur olmadığı için olaya karışmama kararı aldı. Eylemi 9 ayı geçen Sanjay’ın karısınınsa kendi ailesinin yanına döndü ve tüm ısrarlara rağmen özür dilemeyi reddetti. Sanjay’ın annesi Kushma, The Asian Age gazetesine, “Onu indirmeye çalıştığımızda da bizi intihar etmekle tehdit ediyor” diye konuştu.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com