90-60- 90 eğlencesi Boğaz’daydı

90-60- 90 eğlencesi Boğaz’daydı
Murat Yeter ve Aykut Gürel’ün 90 – 60 – 90 projesi, Turkcell Kuruçeşme Arena’da izleyici ile buluştu.
Danset Company dansçılarının seyircinin arasından süpriz bir şekilde sahneye çıkmaları ile başlayan gece, "Kış Güneşi"nden, "Hovarda"ya, "Beat It"den, "All Will Always Love You"ya telden tele, dilden dile devam etti.
 
Başta Aykut Gürel ve Murat Yeter olmak üzere, sahnelerde yılların eskitemediği isimlerin doya doya "müzik yapmak" için buluştukları projenin mimarı Arsevi Sunal
 
Gecenin konuklarından İsmail Tunçbilek ve Hüsnü Şenlendirici’nin İstanbul İstanbul olalı ve Belalım şarkılarındaki performansı büyük beğeni topladı.
 
Gecenin bir diğer misafiri Yıldız Tilbe de 90-60-90 orkestrası ile “Delikanlım” ve “Haberin Olsun” şarkılarını seslendirdi. Yıldız Tilbe sahnede, seyirci karşısında karşılıklı dans etti, göbek attı. Danna Lesse’nin de sahneye çıktığı konserde Lets the Sun Shine şarkısında Aşkın Arsunan da keyboardı ile eşlik etti. 
 
Konserin finalinde ise Selami Şahin seyirciyi “Sen Sevdalı Ben Belalı” şarkısı ile selamladı. İsmail Tunçbilek ve Hüsnü Şenlendirici de Şahin’e enstürmanları ile eşlik etti. 
 
Selami Şahin, “Özledim” şarkısını eşine özlemini dile getirmek için yazdığını söyledi ve seyircilerin arasında oturan eşi Didem Şahin’e takılarak, “Seninle Başım Dertte” şarkısını söyledi. 
 
90-60-90 gecesinde, izleyiciler 40 yıl hatırı olan şarkıları muhteşem bir orkestradan dinledi. Orkestrayı izlemeye gelen isimler arasında Soner Arıca, Yoncalodi, Şebnem Özinal, Yıldırım Mayruk, Barbaros Şansal, Begüm Kütük ve Erdil Yaşaroğlu da vardı.  (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com