A.Ercan basın toplantısında yok!

A.Ercan basın toplantısında yok!
G.Antepspor'un hocası, basının karşısına neden çıkmadı ?

Gaziantepspor'da teknik direktör Abdullah Ercan, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının ardından basın mensuplarının karşısına çıkmadı. Ercan'ın yerine basın toplantısına katılan yardımcı antrentör Tahir Karapınar,  düzenlenen basın toplantısında, yaşadıkları mağlubiyet nedeniyle üzgün olduklarını söyledi.

Karapınar, "İki takım da çok iyi oynadı diyemem. Ortada bir maçtı. İstanbul Büyükşehir Belediyespor golü attı. Kırılgan bir yapımız var. Çok iyi oynamadık. İkinci devrenin başlamasıyla hemen golü bulduk. Bunun ardından ataklarımız vardı. Bunları değerlendirebilseydik sonuç farklı olurdu. Daha çok istememiz gerekiyordu, başaramadık" dedi.

Tahir Karapınar, Abdullah Ercan'ın, basın toplantısına kendisinin katılmasını istediğini ifade ederek, "Herhangi bir sorun yok" şeklinde konuştu.

Gaziantepsporlu futbolcu Serdar Kurtuluş ise, sıkıntılı bir dönemden geçtiklerini dile getirerek, "Haftalar azaldıkça daha da sıkıntıya giriyoruz. Acilen puan almamız gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Futbolculardan Bekir Ozan Has ise "Gaziantepspor'a yakışmayan bir yerdeyiz. Önümüzde çok önemli maçlar var. Artık hedeflediğimiz puanları alıp üst sıralara çıkmamız gerekiyor" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com