A. Madrid Fener'den de 2 Oyuncu Alacak

A. Madrid Fener'den de 2 Oyuncu Alacak
İspanyol kulübü, G.Saraylı Arda ile F.Bahçeli Gökhan ve Semih için resmi teklifte bulundu.

Dün transferde çok hareketli saatler yaşandı...

Önceki gece İstanbul'a gelen Atletico Madrid Başkanı Enrique Cerezo'nun Galatasaraylı Arda Turan için görüşme yapacağı tahmin edilirken, İspanyol kulübünün hedefinde iki Türk yıldızın daha bulunduğu ortaya çıktı.

ARDA İLE BULUŞTU
Cerezo, Arda'nın dışında F.Bahçeli Semih ve Gökhan Gönül için de pazarlık masasına oturdu. İlk olarak Arda ve menajeri Ahmet Bulut ile bir araya gelen Cerezo'nun büyük oranda anlaşma sağladığı öğrenildi. Ahmet Bulut, "Evet görüşme yaptık. Teklif de 12.5 milyon Euro'nun üzerinde" dedi.

GÖKHAN'A 15 MİLYON DOLAR!
A.Madrid başkanı ardından Gökhan için F.Bahçe'ye teklifte bulunurken Semih'in menajeri ile görüştü. Tekliflere gelecek hafta içinde yanıt verilmesi bekleniyor. Eğer İspanyol kulübü, 3 Türk yıldızı da alırsa bu transferlerin toplam maliyeti 100 milyon TL'yi bulacak. Cerezo'nun Arda için 15 milyon Euro'yu gözden çıkardığı, Gökhan'ın sözleşmesindeki 15 milyon dolarlık maddeyi kabul ettiği öğrenildi. 3 yıldızın yıllık ücretleri ile birlikte maliyet yaklaşık 50 milyon Euro olacak.

2001'DEKİ INTER GİBİ OLACAKLAR
3 Türk futbolcunun aynı Avrupa takımında oynaması 2001'de hafızalara kazınmıştı. O dönem İtalyan devi Inter'de Hakan Şükür, Emre Belözoğlu ve Okan Buruk bir arada oynuyordu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com