A Milli Takım'ın sistemi değişecek mi?

A Milli Takım'ın sistemi değişecek mi?
Abdullah Avcı, A Milli Takım'ın sistemi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu!

A Milli Takım teknik direktörü Abdullah Avcı, Habertürk TV'de yayınlanan, Halil Özer, Serdar Ali Çelikler ve Kadir Çöpdemir'in sunduğu "Takımdan Ayrı Düz Koşu" programına telefonla bağlandı.

VİDEO İÇİN TIKLAYINIZ

Programa telefonla bağlanan A Milli Takım teknik direktörü Abdullah Avcı, Gazete Habertürk Spor Müdürü Halil Özer, Gazete Habertürk Spor Yazarı Serdar Ali Çelikler ve Kadir Çöpdemir'in sorularını yanıtladı.

KAMUOYU DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ

"Kamuoyunun bize vereceği destek olumlu yaklaşmasıdır. Hakikaten bu gurup jenerasyona çok hakimim ve büyük bölümüyle çalıştım, yaşları uygun potansiyel oyuncuların bulunduğu bir yerde saygı sevgiyi doğuruyor. Onun yanında iletişim bizim için önemli biz coşkumuzu sahaya yansıtırsak daha farklı daha iştahlı oynayan bir takım yaratmaya çalışcaz. Onun dışında eğitim ile ilgili yatırımlarımızı yapmaya başlıyacaz"

TÜRK FUTBOLU KARAKTER KAZANACAK MI?

"Bundan evvvelki senelere baktığımız zaman Türk insanın o coşkulu, iştahlı oynayan milli takımlarına denk geldik. Oyun disiplinine sağdık kalan bir takım oluşturabilirsek ki oyunucularımızla iletişime geçtik. Oyuncu havuzumuz belli Şubat ayında bir hazırlık maçımız var.  Avrupa şampiyonası öncesi bir turnuva yapacağız orada oyuncuları görme şansımız olabilecek."  

"Türk insanı kendi profilini, coşkusunu, yansıtan bir oyun görecektir. İnsanımız kamuoyumuz muhakkak onlarda bize hak ettiğimiz geri bildirimi verecektir."

Emre milli takım için önemli bir isim son ruh halini nasıl görüyorsunuz?

"MİLLİ TAKIM KAPISI HERKESE AÇIKTIR"

"O oyuncularla ilgili kamuoyunda bir çok haber çıktı. Benim temel felsefem maksimumlarını alabilmektir. Bunlar Türk futboluna hizmet etmiş oyunculardır, etmeye de devam etceklerdir diye düşünüyorum. Rekabet ortamını arttırıp mevkisel olarak seçeceğimiz oyuncular daha doğru olacaktır. Emre'nin kazanmak adına zaman zaman kazanmak için, dışarıdan pek hoş olmayan durumlar olsa bile,  Emre'yi yakından tanıyan insanların ne kadar takım için mücadele ettiğini dışarıda ne kadar uyumlu bir insan olduğunu muhakkak biliyorlardır. Emre Türk futbolunu yurtdışında en iyi temsil eden futbolculardan olmuştur. Her türlü herkesten zaman içinde faydalanmaya çalışırım bunu zaman ve süreç gösterecek."

"Milli takım kapısı herkese açıktır. Herkesten en iyi şekilde faydalanacağız. Rekabet güzel birşey, burası tek bir takım, 'Milli Takım' ben sevgiyle, saygıyla bunların hallolacağını  düşünüyorum"

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • YGS'de ek süre bugün son15 Ocak 2012 Pazar 10:57
 • 1 milyon 800 bin kişiye uyarı15 Ocak 2012 Pazar 10:48
 • Karayoluna ilginç kavşak15 Ocak 2012 Pazar 10:43
 • İsrail'in ABD'yi deli eden planı15 Ocak 2012 Pazar 10:40
 • Suriye'de genel af15 Ocak 2012 Pazar 10:37
 • Cinnet geçirip ailesini katletti15 Ocak 2012 Pazar 10:13
 • Önce kaptan terketti15 Ocak 2012 Pazar 10:07
 • Tartışılan oyun sahnede15 Ocak 2012 Pazar 09:57
 • Başkent'te kar devam edecek15 Ocak 2012 Pazar 09:48
 • Domuz gribi geri döndü15 Ocak 2012 Pazar 09:37
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com