AA, MİT İöneticilerinin İsimlerini Yine Deşifre Etti!

AA, MİT İöneticilerinin İsimlerini Yine Deşifre Etti!
“Çalışanlarımızın adının deşifre edilmesi yasal olarak yasak” uyarısına rağmen yayınladılar.

Anadolu Ajansı (AA), yasalara göre yasak olmasına karşın 3 ay aradan sonra ikinci kez MİT yöneticilerinin isimlerini deşifre eden bir haber yayımladı. Terörle Mücadele Koordinasyon Kurulu, İçişleri Bakanı Beşir Atalay'ın başkanlığında dün toplandı. Toplantıya Genelkurmay 2. Başkanı Aslan Güner ile MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın yanı sıra ilgili bürokratlar katıldı.

İki ay kadar önce benzer bir habere imza atan ve MİT'ten “Çalışanlarımızın adının deşifre edilmesi yasal olarak yasak” uyarısı alan Anadolu Ajansı'nın, konuyla ilgili dünkü haberinde de şu satırlar yer aldı:

“Toplantıya, Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Aslan Güner, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarı Muammer Güler, İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Osman Güneş, Adalet Bakanlığı Müsteşarı Ahmet Kahraman, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Necdet Özel, Sahil Güvenlik Komutanı Tümamiral İzzet Artunç, Genelkurmay Başkanlığı İç Güvenlik Harekât Daire Başkanı Tümgeneral Fahri Kır, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Osman Çapalı, Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkan Vekili Hasan Ali Okan, Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Vekili Büyükelçi Salim Yenel, MİT Müsteşar Yardımcısı Muhammet Dervişoğlu, MİT İstihbarat Daire Başkan Yardımcısı Sadettin Kayserilioğlu ile Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı bürokratları katıldı.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com