ABD'de bir katliam daha

ABD'de bir katliam daha
Üniversite kampüsünde düzenlenen silahlı saldırıda 2 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
Kısa süre önce Batman filminin Denvar'daki ilk gösteriminde düzenlenen saydırıda 12 kişinin ölümü ve Wisconsin eyaletindeki Sih tapınağına düzenlenen saldırıda 6 kişinin hayatını kaybetmesiyle sarsılan ABD'ye bir şok da Texas’tan geldi. “Texas A&M University” adlı üniversitenin College Station kentindeki kampüsünde düzenlenen silahlı saldırıda 2 kişinin öldüğü, aralarında saldırganın da bulunduğu 3 kişinin yaralandığı bildirildi.
 
Polis Şefi Yardımcısı Scott McCollum, saldırıda en az 1 polis ile 1 sivilin öldüğünü söyledi.
 
Ölen polisin Brazos ilçe polisinden olduğunu belirten McCollum, College Station'dan bir polis ile bir kadının yaralandığı saldırıda, saldırganın yaralı olarak ele geçirildiğini kaydetti.
 
Bryan Polisi sözcüsü Jon Agnew da daha önce yaptığı açıklamada, üniversite kampüsünün hemen doğusundaki saldırının yapıldığı bölgenin polis tarafından koruma altına alındığını söyledi. Agnew ancak bölgede ikinci bir şüphelinin bulunduğunun sanılmadığını sözlerine ekledi.
 
Üniversitenin internet sitesinden yapılan açıklamada, üniversitenin Kylie Field adlı futbol stadyumu yakınında, silahlı bir kişi tarafından saldırı düzenlediği belirtilmişti, ancak saldırıda ölen veya yaralananlara ilişkin bilgi verilmemişti. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com