ABD'de çocuk çamaşır makinesinde boğuldu

ABD'de çocuk çamaşır makinesinde boğuldu
ABD'de 21 aylık çocuk annesine yardım ederken çamaşır makinesine düştü.

ABD'nin Oregon eyaletinde yaşayan Tiffany Hebb oğlu Ollie ile birlikte çamaşırları makineye yerleştiriyordu. Ollie annesine yardım etmek için çamaşır sepetinin üzerine tırmandı. Annesi içeri gittiğinde Ollie makinenin içine girdi ve suyun içinde kayboldu.

OĞLUNU MAKİNANIN İÇİNDE BULDU

Salonda bir süre dergi okuyan Tiffany oğlundan hiç ses gelmediğini fark edince panik oldu ve bütün evde onu aradı. Son olarak banyoya gitti ve oğlunu çamaşır makinesinin içinde buldu.

Makinenin içinde sıkışan ve suyun içinde kalan oğlunu oradan kurtaramayan Tiffany hemen komşusunu çağırdı. Fakat Ollie nefes almıyordu.

"HAYATIMIN EN KÖTÜ ANIYDI"

Hastaneye kaldırılan Ollie 6 saat sonra yaşama veda etti. Anne Tiffany korkunç olayı şu sözlerle anlattı: "Onu evin her yerinde aradım ama bulamadım. En son elimi makinenin içine soktum ve küçük bedenini hissettim. Hayatımın en kötü anıydı."

Olaydan sonra Oregon'a taşınan Hebb çamaşır makinesinin çocuklar böyle bir tehlike arz edebileceğinin aklının ucundan bile geçmediğini söyledi. Acılı anne şimdi ebeveynleri bu tehlikeye karşı bilinçlendiriyor.

ABD'de 2005-2009 yılları arasında 2 çocuk çamaşır makinesinde hayatını kaybetti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com