ABD'de en hızlı yatak yarışması

ABD'de en hızlı yatak yarışması
ABD'nin Florida eyaletinde bulunan ünlü tatil bölgesi Key West, dünya genelinde yapılan en ilginç yarışmalara evsahipliği yapıyor. Her yıl yapılan yatak yarışması bu yıl ilginç görüntülere sahne oldu.

ABD'li ünlü yazar Hemingway benzerleri yarışmasından, balık avlama yarışlarına kadar dünyanın en ilginç organizasyonlarının düzenlendiği ABD'nin Florida eyaletindeki Key West'te, en hızlı yatak yarışması yapıldı.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!  

Yataklarını süsleyerek tekerlekli taşıyıcılar üzerine yerleştiren yerli halk "en hızlı yatak" yarışmasını kazanmak için büyük çaba sarfetti.  Key West'i ziyaret eden turistlerin şaşkın bakışları arasında birbirinden ilginç yatakları yarıştıran Key West'liler, her yıl giderek daha popüler hale gelen bu yarışmalarla bölgenin turizm potansiyelini artırıyor.

Yerli ve yabancı medyanın büyük ilgi gösterdiği ABD'nin en güney ucunda yer alan turistik Key West bölgesindeki yarışma turistlerden büyük ilgi görüyor.

KORSAN FESTİVALİ KASIMDA

Adada ayrıca her yıl "Korsan Festivali" düzenleniyor. Bu festival çerçevesinde çeşitli korsan yarışmaları da düzenleniyor. Etkinlikler oldukça ihtişamlı geçiyor.

1823 yılında sona eren korsanlığı  "Korsan Festivali" ile kutlayan  Key West bu festival ve düzenlediği ilginç yarışmalarla bölgeye her yıl milyonlarca turist çekiyor. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com