Ablasına Bak Kardeşini Al!

Ablasına Bak Kardeşini Al!
Kate Middleton'un kız kardeşi Pippa Middleton Kraliyet Düğünü'nün sürpriz yıldızıydı.

'Kraliyet Düğünü' tüm dünyada büyük ilgiyle takip edildi. Düğün boyunca tüm gözler doğal olarak Kate Middleton'un üzerindeydi. Ancak gelinin kuyruğunu tören boyunca tutan baldız Pippa Middeleton, zarif tavırlarıyla dünyanın dikkatini üzerine çekti.

BALDIZ GELİNDEN ROL ÇALDI

İngiliz basını, 27 yaşındaki Pippa için "Gösterişliydi ama ablasından rol çalmadı" yorumunda bulunurken Amerikan basını ise "Baldız, gelinden rol çaldı" yorumunu yaptı.

HAYRAN SAYISI 9 BİNE KADAR ÇIKTI

Pippa dün sosyal paylaşım sitelerinde de patlama yaptı. Facebook'ta açılan fan sayfalarında hayran sayısı bir anda 9 bine kadar çıktı. Bir diğeri ise 5 bin üyeyi buldu. Pippa genç kızların sevgilisi olan Kanadalı genç şarkıcı Justin Bieber'in bile dikkatini çekti. Düğünü baştan sona izleyen Bieper, Twitter'daki sayfasında,"William, Kate ve Kate'in kızkardeşini tebrik ediyorum" diyerek Pippa'dan etkilendiğini belli etti.

Ancak baldız çılgınlığına kapılan binlerce kişi Pippa'nın bir sevgilisi olduğunu öğrenince hayal kırıklığına uğradı. Pippa'nın yaklaşık bir yıldır 30 yaşındaki eski İngiliz kriketçi Alex Loudon'e bir ilişkisi olduğunun ortaya çıkması hayranlarını üzdü.

PİPPA HAKKINDA KISA KISA..

*27 yaşındaki Pippa, ablası gibi bir İskoç üniversitesinde okudu. Ama Kate'in okulu St. Andrews yerine Edinburgh'u tercih etti.

*Adının kısaltması Pippa'nın kullanılmasından hoşlanmıyor. Philippa diye hitap edilmesini tercih ediyor.

*Chelsea gecelerinde dışarıya çıkmayı seviyor. Virgin Havayolları'nın patronu Richard Branson'ın kızı Holly ile eğlenmeye gittiğinde siyah stilettoları, sade kokteyl elbiselerini, bronzan ve koyu göz makyajını tercih ediyor.

*Üniversiteden mezun olduktan sonra aile şirketinde çalışmaya başladı. Bir yandan da aylık dergileri The Party Times'ı çıkarıyordu.

*Buckingham Sarayı'nın taht odasında 'düğün ertesi disco kahvaltı' konseptli partide kullanılması planlanan disko toplarının kaldırılmasını istedi. Saray asilzadeleri bu cesur talebe şaşırsa da Pippa'nın isteği oldu.

*Kate ve William'ın nişan duyurusundan sonra fotoğraflarını çeken İngiliz fotoğrafçı onu şu sözlerle anlattı: "Çekimden sonra resimleri göndermem için sürekli email attı. Ben de 'Tabii olur, ne kadar telif ödemeyi düşünüyorsunuz?' diye sordum. Bundan birkaç gün sonra sanki hiç bu soruyu sormamışım gibi yine fotoğrafları istedi. Sonunda karşılıksız resimleri verdim. İstediğini almak konusunda inanılmaz başarılı."

*Yakınları onu, yenilgiyi kabul etmeyen, kendine güvenli ve iddialı sözleriyle tanımlıyor.

*Düğünde Westminster Kilisesi'nden çıkarken Harry'nin koluna girdiği an aralarındaki çekim çok konuşulsa da, Pippa 30 yaşındaki kriket oyuncusu Alex Loudon ile beraber. Edinburgh Üniversitesi'ndeyken ise ailesi İskoçya'nın ünlü bankacılarından olan Jonathan Patterson ile birlikteydi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com