Acı Çekiyorum!

Acı Çekiyorum!
Yatakta sağa sola dönmekte bile sıkıntı çektiğini belirten genç oyuncu, 'Ne oynaması. Çok ağrım var. İyi düşünüp ameliyat olup olmama konusunda karar vereceğim' dedi..

Almanya maçı öncesinde sakatlanan Arda Turan, A Milli Takım heyeti ile G.Saray arasını iyice açtı. Teknik direktör Guus Hiddink, Arda'yı sol kasığındaki ağrılara rağmen oynatmak için umut taşırken genç yıldız yakın çevresine, 'Ne oynaması... Çok ağrılarım var. Futbolu bırak, yatakta sağa-sola dönemiyorum bile. Bir süre oynaman imkansız. İyi düşünüp ameliyat olup olmamaya karar vereceğim. Şimdilik bekleyeceğim' diye konuştu.
Ardan'nın oynayacağı şeklinde yaratılan havanın Hiddink ve sağlık ekibi ile ilgili eleştirileri yumuşatmak amacıyla yapıldığı iddia edilirken G.Saray cephesinden ise dün ılımlı bir açıklama geldi. Açıklamada, Arda'nın osteiti pubis ağrılarının 3-4 haftadan beri olduğu ve tedavisinin sürdüğü hatırlatılarak, 'Milli Takım doktoru ve teknik heyeti ile bu konuda bilgi alışverişinde bulunulmaktadır' denildi.

İNCE MESAJLAR
ARDA Turan'ın bu rahatsızlığının tolore edilebilir bir sorun olduğu da belirtilen açıklamada, Belçika maçında ayak bileğinde meydana gelen rahatsızlığın ise tamamen geçtiği vurgulandı. Arda'nın tüm bu bilgilerinin milli takım doktoru ve teknik ekibiyle paylaşıldığı da belirtilerek, 'Arda, Almanya maçı öncesi milli takım kampında ilk kez takım antrenmanına katılmış
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com