Acı Haberi Bir Üsteğmen Verdi!

Acı Haberi Bir Üsteğmen Verdi!
Bolu'da meydana gelen kazada 4 kişi hayatını kaybetti. Acı olan ise bu haberin yakınlara bildirilmesiydi... Bu zor görev de olay yerinde bulunan bir üsteğmene düştü...

TEM Otoyolu Bolu Dağı Geçişi'nde minibüsün kamyona arkadan çarpması sonucu 4 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.

Kaza yapan minibüs içerisinde uzun süre çalan ve hayatını kaybedenlerden birine ait olan cep telefonuna olay yerinde incelemelerde bulunan jandarma üsteğmen cevap verdi.

Telefonun diğer ucundaki kişiye, yakınlarının kaza yaptığını ancak öldüklerini açıklayamayan üsteğmen, 'Acilen hastaneye gelmelisiniz' diye uyarı yapabildi. Üsteğmenin bu görüşmesi kaza bölgesinde duygu dolu anlar yaşanmasına neden oldu.

BİR DAVAYA KATILACAKLARDI

Kaza saat 00.10 sıralarında, TEM Otoyolu Bolu Dağı Geçişi 1 Nolu Viyadük üzerinde meydana geldi. İstanbul'dan tapu mahkemesindeki bir davaya katılmak için dün Karabük'ün Eflani İlçesi'ne gelen Demir ve Öztürk ailesinin 9 ferdi, gece yola çıktı.

Sürücü 42 yaşındaki Yaşar Demir, yönetimindeki minibüsün viyadük üzerinde direksiyon kontrolünü yitirdi ve araç önünde giden İsmail Kelbat yönetimindeki kamyona çarptı. Kazada hurdaya dönen minibüste sıkışan 37 yaşındaki Selim Demir, 39 yaşındaki Safiye Demir, 70 yaşındaki Bahriye Demir ve 38 yaşındaki Safiye Öztürk olay yerinde öldü.

ESRA AMBULANS HELİKOPTERLE NAKLEDİLDİ

4 kişinin öldüğü kazada 4 yakınıyla birlikte yaralı kurtulan 5 yaşındaki Esra Öztürk ise ambulans helikopterle İstanbul Haydarpaşa Numune Hastanesi’ne kaldırıldı.

YARALILARDAN BİRİ 101 YAŞINDA

Kazada ölenlerden Safiye Öztürk'ün kızları 5 yaşındaki Esra ve 7 yaşındaki Melike Öztürk, sürücü Yaşar Demir, 101 yaşındaki Cemile Demir ve 10 yaşındaki Meryem Demir ağır yaralandı.

Kurtarma ve sağlık ekipleri yaralıları Düzce Atatürk Devlet Hastanesi, Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi ile Özel Hayri Sivrikaya Hastanesi’ne kaldırırken, Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü kaza kırım ekibi, araçta sıkışanların cesetlerini çıkardı.

AMBULANS HELİKOPTERLE SEVK

Özel hastanede tedaviye alınanlardan Esra Öztürk’ün, İstanbul Haydarpaşa Numune Hastanesi’ne sevkine karar verildi ve ambulans helikopter istendi.

Sağlık Bakanlığı’na ait 112 Acil Servis ambulans helikopteri bugün saat 08.30 sıralarında Duzce'deki 18 Temmuz Stadyumu’na indi. Ambulansla stadyuma getirilen Esra Öztürk helikoptere alındı. Helikopter havalanırken annesi kazada ölen, kardeşi Melike de kendisi gibi yaralı olan Esra Öztürk’ün yakınları gözyaşı döktü.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com